Ромны, Ромен, Ромни

 • -
 • =
 • +
 • default color
 • red color
 • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Интересно >> Вебінари для вчителів – новий спосіб розвитку компетенції

Вебінари для вчителів – новий спосіб розвитку компетенції

Печать E-mail
Опубликовано: 06.05.2019 г.

Підвищення кваліфікації та компетенції вчителівОсвітній процесс знаходиться в постійному динамічному русі. Базової освіти для вчителя, як фахівця своєї справи, апріорі не може бути достатньо. Питання стоїть не в професіоналізмі, а в навколишніх змінах. Технологічні інновації, інтереси нового покоління учнів, поява нових методик є рушійною силою для фахівців в аспекті здобуття та залучення сучасної інформації до циклу уроків та лекцій з різних предметів. На спеціалізованому порталі naurok.com.ua можна знайти багато вебінарів для педагогів з загальноосвітніх шкіл, дошкільних закладів, методистів та ін. За бажанням кожен слухач може отримати свідоцтво із вказанням кількості прослуханих академічних годин з певної теми, прізвищем та ім'ям, а також підписом та печаткою освітньої організації.

Підвищення кваліфікації та компетенції вчителівВ чому полягає зручність вебінарів

Протягом учбового року знайти вільний час для здобуття нових знань та цінної інформації досить важко. Вебінари дозволяють отримати теоретичні матеріали та безпосередньо відразу застосувати їх на уроках з учнями. Зручно, швидко та насичено з інформаційної точки зору – особливість, яку відмітили для себе сотні слухачів відеолекцій. Учбово-методичні або просвітницькі напрямки – можна обирати найбільш актуальні. В зручному форматі проведення вебінари з сертифікатами для вчителів користуються попитом серед спеціалістів, які прагнуть наблизити программи навчання до сучасних реалій.

Які теми можна прослухати на вебінарі

Відеолекції є з різних предметів: математика, історія, музика, мова та література, екологія та багато іншого. Є цікаві дослідницькі та методичні напрямки, які дають можливість трансформувати звичний формат уроків та лекцій з урахуванням новітніх потреб. Приклади тем наступні:

 • «Інтерактивна наука в освіті: граємось чи навчаємось?»;
 • «Стандартизація та індивідуалізація навчання: вибір методики відповідно до потреб учнів»;
 • «Проведення STEM-квесту у середній школі»;
 • «Використання лінгвістичних ігор на уроках української мови»;
 • «Мотивація в освітньому процессі: механізми та способи»;
 • «Team building як засіб формування командного духу в дитячому колективі»;
 • «Розвиток творчого потенціалу учнів під час уроків музичного мистецтва» і ін.

Підвищення кваліфікації та компетенції вчителівВебінари – нові тенденції в розвитку компетенції

Відвідування спецалізованих курсів ефективні, але є затратними з огляду на час. Вебінари дають можливість дізнаватись нову інформацію та підвищувати рівень професіоналізму без відриву від навчального процессу. Розвиток компетентних навичок має велике значення для побудови грамотної моделі взаємодії з учнями на уроках, вміння їх зацікавити та показати методи креативного мислення. Так, за технологіями майбутнє. З цієї точки зору вебінари є зручним інструментом, який акумулює в собі досвід різних спеціалістів, наукові та соціальні досягнення. Застосування на практиці отриманих знань дозволяє підвищити ефективність навчального процессу та зробити його захоплюючим.

 
« Регистрация ООО на территории Украины: нюансы, этапы   Офисная мебель для персонала. Предложения от StylBest »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)