Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Интересное >> Роменська молодь чекає

Роменська молодь чекає

Печать E-mail
Опубликовано: 24.02.2012 г.

Ромны, Ромен, Ромни #0

 

А роменська молодь все чекає ...

 

 

 

 

Чекає на того хто запале хоч невеликий промінь світла в темряві міського культурного життя . Скільки можна запихати наших роменчан (які доречі варті кращого відношення до себе) цими жахливо нецікавими і похмурими культурно-масовими зходами . Мені б було соромно на місті тих хто організовує весь цей цирк на дроті на якому ми з вами повисли ще з часів Деоніда Ілліча Брєжнєва . Всі концерти організовуються під одну аудиторію , ту що за 40 , щоб їм було приємніше бухати по закуткам центральної площі Леніна монумента якого вже там немає . На центральну дискотеку ніби спеціально  підбирається сама жлобська музика щоб молоді люди шаленіли і починали товтки один одному пики до кривавої каші . Не думаю що наша місія на цій землі  упиватися в хлам , смітити насінням в центрі нашого живописного міста і псувати нові автобусні зупинки .

 

 

 

 

Що говорити у розділі "Искуство" на сайті міста нічого не має , висновки напрошуються самі - КУЛЬТУРИ В МІСТІ РОМАШОК НЕ МАЄ .

 

 

 

 

 

 

 

 

Ромны, Ромен, Ромни #1

 

Пошукаємо винних у цьому ? Та винні всі , але ж хтось має нести відповідальність за весь цей гармидер в культурному житті міста . Враження таке , що головний по культурі взагалі не знає , що це таке і на що його намазувати треба . Все по перевіреній схемі "кум сват брат" . На посаду садять оного з елементів згаданої в попередньому речені схеми і той впроваджує своє бачення в розвиток міста . А оскільки він за фахом продавець чи доярка то покращити життя людям не вдається бо не має ні бажання ні наснаги . Такими людьми керує тільки бажання набити своє бездонне пузо коштами які виділяються нашим не зовсім щедрим урядом .

 

 

 

 

Борсатись у цих проблемах можна  скільки завгодно , але ж має бути хоч якийсь вихід в обхід нашої роменської бюрократії і чиновникобратії .

 

 

 

 

Вихід :

 

 

 

 

- не боятись вимагати допомоги від держави , є спеціальні служби які ставлять горе-вельмож на місце

 

 

 

 

- пропонувати нові ідеї

 

 

 

 

- стояти на своєму

 

 

 

 

- не принижуватись

 

 

 

 

Повернемося до нашої молоді , ми її втрачаємо , у підростаючого покоління зовсім відсутні свої інтереси , захоплення . Ще якось розширює кругозір Інтернет який є далеко не в кожному будинку Роменщини і не кожен представник прогресивної молоді вміє ним користуватись належним чином . Задайте собі питання : "Що ми можемо запропонувати нашому майбутньому нашій МОЛОДІ ?? " . Невже це роздовбаний зал міського будинку культури і неменьш роздовбане звукове обладнання , чи можливо маленька дівчинка яка співає під фонограму на святкуванні Дня Незалежності України , невже нецікавий і нещиро-показовий масовий захід може бути комусь цікавий , я думаю ні ! В Ромнах навіть немає пристойног кінотеатру , про театр ніхто вже й не говорить , хоча були часи коли у роменському БК ставились дуже красиві театральні постанови .

 

 

 

 

 

Ми можемо покращити дуже багато чого , а зробити нового і цікавого  набагато більше.

 

 

 

 

Висновки за вами свідомі роменці ...

 

 

 

 

Любіть і цініть людей . Правдою жити цього року вже в моді

 

 

 

 

                                                                              статтю написав : Максим Рвун

 

 

 

 
« Освіта   Рейтинг популярных городов с интересными достопримечательностями »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)