Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Навчальна література проти планшетів

Печать E-mail
Опубликовано: 22.05.2017 г.

интернет магазин книгВид читача, який дивиться в екран свого гаджета, вже давно не дивує суспільство. Навпаки, молодь з книгою в руках викликає повагу і схвалення старшого покоління, вихованого на якісній публіцистиці та літературі.

Чи є причини дружити з книгою?

Користуючись усіма благами цивілізації, школярі часто не бачать необхідності читати друковані книги і підручники. Та й батьки часом забувають, що цифрові технології - це благо, яке при невмілому використанні може завдати шкоди.

Вчені давно рекомендують обмежувати час дітей, проведене перед екранами телевізорів і комп'ютерів. Нагадують про згубний вплив на мозок і зір.

Але шкода від сидіння зі смартфонами, електронними книгами та іншими новомодними гаджетами нітрохи не менше.

Якого польоту думки можна чекати від школяра, який просидів весь день з планшетом? Нехай навіть він старанно гортав віртуальні підручники?

Дайте в руки малюкові якісну книгу - гортаючи її вперше, він докладе неймовірні зусилля і буде розвивати не тільки мислення, а й дрібну моторику рук. А яка користь буде від планшета - дуже хочеться запитати у батьків.

Те ж саме можна сказати і про дітей шкільного віку. Всі книги, необхідні дитині, можна завантажити в пам'ять електронного помічника. І замість важкого рюкзака весело йти в школу з одною папкою. Але що буде з очима учня, який цілий день проведе, дивлячись у планшет в пошуках необхідної інформації?

Кількість цікавих і розвиваючих книг просто вражає уяву. Досить відвідати будь-яку книгарню або онлайн ресурс bookletka.com, щоб переконатися в цьому самостійно. Знайомий з дитинства вислів «книга - найкращий подарунок» все частіше придбає нове значення.

Читання не тільки для розваги

Не можна обійти увагою і роль друкованих посібників в успішному засвоєнні нових знань. Жоден планшет не замінить найпростішого навчального зошиту. Дитина, яка своєю рукою вписала в свій зошит нове слово, отримає набагато більше користі, ніж його одноліток, старанно ведучий пальцем по планшету.

Особливості сприйняття і запам'ятовування гарантують хороші результати при роботі з методичною літературою. Особливо корисні заняття з книгами молодшим школярам. Для них навіть просте переписування вимагає колосальної роботи мозку і концентрації уваги.

Для вивчення іноземних мов є маса корисних додатків для смартфонів, всі вони чудово працюють. Але найчастіше як додаток до традиційних методів навчання. Підручники з англійської мови, самовчителі, адаптовані під особливості учнів різних вікових груп, якісні macmillan book одним своїм виглядом викликають довіру і тягу до знання.

Якісна і змістовна книга здатна залишити глибокий відбиток на світогляді юного читача. Вибираючи літературу, пам'ятайте про нестаріючу класику, адже злободенні сюжети швидко втрачають свою актуальність. А вічні теми не перестають бути новими.

Привчіть свою дитину любити тихий шелест сторінок - і вона обов'язково буде вам вдячна.

 
« С Mesto.ua легко улучшить жилищные условия   Подсветка аквариума - секреты успешного выбора »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)