Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> 110 років Миколі Бажанову

110 років Миколі Бажанову

Печать E-mail
Опубликовано: 14.08.2009 г.
bag.jpgУ 1899 році у Ромнах народився відомий письменник, член спілки письменників СРСР, знавець мистецтва Микола Данилович Бажанов. З нагоди 110-річного ювілею автора романів «Рахманінов» і «Танєєв» представники творчої інтелігенції нашого міста вшанували його пам'ять. Письменники, художники, співаки та знавці історії Ромен минулої суботи побували на могилі Миколи Бажанова. На жаль, її стан знаходиться у не найкращому стані: пам’ятник похилився, фотографія відсутня. Але наразі немає можливості хоч якось впорядкувати останній прихисток письменника. 
Згадали присутні про свої особисті зустрічі з видатним земляком, його любов до музики, мистецтва. Красномовним доказом цього є той факт, що де б не жила родина Миколи Даниловича, у будинку обов’язково був рояль, на якому грали всі члени родини. 
Олександр Триус та Любов Усова прочитали молитву в пам'ять про Миколу Даниловича на його могилі. Віктор Клейніх, редактор літературно-історичного альманаху «Ромен» зачитав доповідь про постать нашого відомого земляка, який мав нагоду спілкуватися з багатьма відомими радянськими письменниками. Поет, академік академії оригінальних ідей Петро Харченко зачитав свій вірш, який присвятив письменникові. Поетеси Валентина Донецька та Любов Шемчук теж виступали зі своїми творами. Поет Віктор Плашкін зачитав уривки з роману М. Бажанова. Говорили про поета і член академії оригінальних ідей, член спілки журналістів Валентин Бугрим, краєзнавець Григорій Діброва. Словом, послідовники ідей відомого письменника гідно вшанували його пам'ять.  

Тетяна Івасин

 
« Поговорили з міліцією   Предприятия работают, но зарплаты не платят »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)