Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> І я там була, мед їла-пила

І я там була, мед їла-пила

Печать E-mail
Опубликовано: 14.08.2009 г.
den_medu.jpgМинулі вихідні пройшли під знаком меду – у Ромнах відзначали День меду. В першу чергу, це пов’язано з релігійним святом Медового Спасу. У суботу пройшло освячення та відкриття виставки-продажу медової продукції, діяв консультативний пункт товариства пасічників, спортивні розваги для малечі, змагання з різних видів спорту, конкурс малюнку на асфальті на медову тематику, виставка дитячих робіт. Всі охочі могли безкоштовно продегустувати мед та медову продукцію. Для дітей у парку діяли безкоштовно кілька атракціонів. Як і кожного суботнього ранку, парком ходили і фотографувалися молодята. Одній із пар пощастило: їм презентували медовуху, так би мовити, щоб життя було солодким, як мед.  

Голова товариства пасічників Олексій Карпенко розповів журналістам: «Виставка-продаж меду проходить вже 4 рік поспіль. Приємно, що роменці чекають на цей захід. Політичні заходи зараз проводяться частіше і вже встигли всім набриднути, а ми пропагуємо вживання найкориснішого продукту – меду. Метою заходу є навіть не сам продаж медової продукції, а комплекс заходів, до яких залучають дітей (конкурс малюнку на асфальті, розваги). Ну і, безумовно, поширення кола шанувальників меду є найголовнішим. Це корисний, цілющий продукт, з його допомогою можна робити профілактику хвороб, лікуватися і покращувати імунітет», - розповів О. Карпенко.  

Ціни на святі 

Деякі пасічники вивісили прейскурант своїх цін, що значно полегшувало їм роботу, адже кожен бажаючий міг просто подивитися на вартість продуктів. 

Мед можна було купити за ціною 20 грн. за 0,5 л. Прополіс коштував від 5 грн., 1 кг воску – 80 грн., 1 кг стільникового меду – 60 грн., пилок – 150 грн. за 1 кг. 

Тетяна Івасин 

 
« Божі комахи   Не розминувся з поїздом »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)