Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

І знову надія

Печать E-mail
Опубликовано: 17.09.2009 г.
Нещодавно в міськвиконкомі відбулася нарада за участю  голів квартальних комітетів. Присутній на нараді начальник управління земельних ресурсів в місті Ромни Цецюр Микола Сергійович повідомив присутнім добру новину, яка стосується актів на земельні паї. З його слів в недалекому майбутньому всі пайщики зможуть отримати акти на руки не заплативши ні копійки. Щоб отримати підтвердження цих слів, ми звернулися до періодичних видань безпосередньо з кабінету міністрів і ось на яке пояснення натрапили: держкомзем буде безкоштовно видавати акти на землю.
Кабінет міністрів знайшов ефективне застосування 6 мільярдів гривень в умовах кризи - вони будуть витрачені на безкоштовну видачу держакта на право власності на землю і збільшення штату чиновників. Про це говориться в постанові уряду № 844, за якою Державний комітет по земельних ресурсах зобов'язаний безкоштовно оформляти і видавати громадянам у 2009 році державні акти на право власності на земельні ділянки. Всі ці операції буде оплачено з держбюджету. 5 серпня уряд вирішив виділити комітету "на безповоротній основі" 5,953 млрд. грн. з нерозподілених коштів стабілізаційного фонду.
Число співробітників Держкомітету по земельних ресурсах буде збільшено на 100 осіб - до 335, а штат підзвітних йому територіальних органів - на 4 тис., до 14,374 тис. Це необхідно для реалізації програми.  Вже до початку вересня Держкомзем повинен був подати до Кабміну пропозиції щодо спрощення та здешевлення процедури виготовлення документації з землеустрою, необхідної органам місцевої влади для прийняття рішень про передачу земельних ділянок у приватну власність.
 «Ми починаємо соціальну програму по всій Україні, яка дозволить громадянам вступати у права спадщини в найкоротші терміни. Робота територіальних відділень комітету спростить процедуру оформлення та видачі документів на землю.  Адже ця проблема досить актуальна, особливо у сільській місцевості", - заявив міністр Кабінету міністрів Петро Крупко.
 КАБМІН заборонив брати з громадян плату за оформлення і видачу державних актів на право власності на земельні ділянки та за надання додаткових і супутніх послуг із розроблення відповідної документації. Задля реалізації цієї новації уряд рекомендував Держкомзему збільшити граничну чисельність його працівників до 335 одиниць, а підпорядкованих йому територіальних органів до – 14374 одиниць, а також виділив на це із Стабілізаційного фонду 6 мільярдів гривень.
 
Світлана Золотар
 
« Будівництво в м. Ромни   Населення зростає, шлюби – міцнішають… »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)