Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Кінологи МНС пройшли щорічну атестацію

Печать E-mail
Опубликовано: 04.05.2011 г.
mns1.jpg
27-30 квітня у м.Павлоград Дніпропетровської області у рамках щорічної атестації кінологічних розрахунків МНС відбулися Національні кваліфікаційні змагання за міжнародною системою іспитів рятувальних собак. 42 кінологи – рятувальники з Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля (м.Черкаси), аварійно-рятувальних загонів спеціального призначення ГУ МНС в АР Крим, Управлінь МНС у Вінницькій, Закарпатській та Кіровоградській областях, Державного підприємства «Мобільний рятувальний центр МНС України (м.Київ), 2-го, 3-го та 4-го Спеціальних регіональних центрів швидкого реагування протягом кількох днів проходили випробовування за різними напрямками своєї професійної діяльності: пошук людини під завалами, пошук людей у природному середовищі, слідова робота. 
Перевірялись також слухняність та спритність чотирилапих вихованців. Суддівство здійснювала міжнародна колегія з Німеччини та України – Детлеф К’юн (суддя FCI, IRO), Олександр Трубчанінов (суддя FCI) та Ігор Заповітряний (суддя FCI). Головними критеріями при оцінці учасників були: ступінь слухняності собак та виконання ними команд, їх навченість по пошуку зниклих та потрапивших під уламки зруйнованих будівель.
         «Кінологи Міністерства надзвичайних ситуацій України у черговий раз продемонстрували своїм іменитим клегам з IRO (Міжнародної організації рятувальних собак) власну фаховість, а також готовність у складі збірної України взяти участь у Чемпіонатах світу серед рятувальних собак, які відбудуться у 2011 році - в Бельгії, а в 2012 році – у нас, в Україні, на базі 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування - зазначив начальник 2 СРЦШР МНС Сергій Біляєв. - Офіційне представництво в IRO, членом якої нещодавно став наш центр, сприятиме зростанню міжнародного авторитету МНС України, дозволить кінологічним розрахункам Міністерства брати участь в  рятувальних операціях за межами України, надасть право голосу при визначенні світових перспектив і напрямків розвитку рятувальної кінології, можливості щодо проведення під егідою IRO міжнародних змагань і заходів».

2-й Спеццентр МНС

Валерій Шокутько,
помічник начальника 2 СРЦШР МНС із питань взаємодії
 зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю 
 
« «Остров сокровищ» по-роменски   Несовершеннолетние «кладоискатели» оказались злоумышленниками »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

Обновление:

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)