Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Палити чи… платити?..

Печать E-mail
Опубликовано: 17.09.2009 г.
В Україні вже майже 4 роки діє Закон «Про  заходи щодо попередження та зменшення  вживання тютюнових виробів», що обмежує паління у громадських місцях, а в Кодекс України про адміністративні правопорушення навіть внесена відповідальність у вигляді штрафів (від 51грн. до 170 грн. за перше порушення, сума штрафу більшає з кожним порушенням закону). Не дивлячись на це палити продовжують всі і всюди.
На сьогодні палити цигарки є дорогим задоволенням не тільки тому що криза на вулиці та подорожання але тому що віднедавна в дію введено новий Закон за яким кожен курець, який вдовольняє свою потребу в палінні  не там де належить має бути покараний на відповідну до Закону України «Про  заходи щодо попередження та зменшення  вживання тютюнових виробів» суму, яка при повторному порушенні зростає вдвічі.  Нагадаємо, що раніше ця сума була рівна 51 грн., але на сьогодні вона зросла від 3 до 10 неоподаткованих мінімумів.
    Новий закон діє в таких місцях як території медичних закладів, паркові зони, під’їзди будинків, громадський транспорт, навчальні заклади, стадіони та інші громадські міста.
    Наприклад даний Закон захищає наших дітей, які так часто вдихають «аромат» цигарок на своїй території – дитячих майданчиках і що не дивно в ролі «ароматизаторів» не рідко виступають їх же матері, які мали б піклуватися про чисте повітря для своїх чад. Також приємніше має перебувати на автобусних зупинках, які теж захищаються Законом від курців-порушників.
    Звичайно, що не можливо «застукати» кожного порушника, та можливо, що й порушників було б менше якби чітко визначалися дозволені місця для паління, а поки що кожен визначає свою межу дозволеності. Принаймні останнє слово залишається за місцевою владою, адже вона має чітко визначити список дозволених місць для вживання тютюну.
А поки що, принаймні на мій погляд, курців в місті не поменшало, а отже й дію Закону пасивні курці не відчувають…

Вставка зірочка
«Якщо раніше за паління, наприклад у кафе, штрафували тільки  клієнтів, то тепер відповідальність покладається і на юридичну особу, тобто сам заклад, який можуть оштрафувати на суму від 1 до 10 тисяч грн. Щодо останньої цифри – на Сумщині такого штрафу ще було.  А от  на курців – порушників вже виписані штрафи на загальну  суму більше 5000 грн. – якою поповниться обласна казна» - інформує  СЗГ ГУМВС України в Сумській області


Наталя Романова.

 
« Увага! Грибний сезон!   Хто експериментує над дітьми? »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

Обновление:

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)