Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Підсумки перевірки

Підсумки перевірки

Печать E-mail
Опубликовано: 02.07.2009 г.
Комплексне відпрацювання території міста вже закінчилося. Його метою була протидія вуличної злочинності. Які результати дало відпрацювання?
Заступник начальника Роменського МВ – начальник штабу підполковник міліції Віталій Гринь повідомив, що за цей період (з 2 по 22 червня) було зареєстровано 290 фактів про злочини та пригоди, по 37 з них порушили кримінальні справи, по 160 фактам відмовили в порушенні кримінальної справи. За час відпрацювання розшукали 4 злочинців, оголошених раніше в розшук, та розшукано 5 зниклих осіб. Зараз у розшуку перебуває 21 злочинець та 7 зниклих громадяни.
- Працівники СБНОН виявили 14 фактів незаконного обігу наркотиків, - розповів підполковник міліції. На даний час порушено 5 кримінальних справ за збут наркотиків та утримування притону. З незаконного обігу вилучено 1 кг 600 г наркотичних засобів. Працівниками сектору БНОН виявлено 1 організовану групу, яка складалась з 3-х осіб. Вони протягом тривалого часу займалися виготовленням та збутом особливо небезпечного наркотичного засобу – розчину опію та макової соломки. Вдалося виявити 8 злочинів, скоєних даною групою. До неї входили двоє раніше судимих чоловіки за зберігання наркотиків та одна жінка. Зараз чоловіків затримано, а щодо жінки вжито запобіжний захід – підписку про невиїзд. Ще очікується вирок суду.
По лінії боротьби з економічними злочинами за період проведення відпрацювання порушено 6 кримінальних справ. За скоєні злочини до відповідальності притягується 7 осіб, 3 з яких – керівники різних рівнів. За порушеними кримінальними справами сума завданих збитків становить 394 тис. 600 грн., забезпечено відшкодування на суму 21 тис. 895 грн.


- Завдяки відпрацюванню суттєво покращився процент розкриття скоєних злочинів, - підсумовує Віталій Гринь. Із 38 тяжких злочинів розкрито 33, із 11 особливо тяжких злочинів розкрито 10.

Інспектор групи пропаганди Роменського ВДАІ Євген Булавко також розповів про результати спільної роботи з представниками Полтавських правоохоронних органів. «За час нашої спільної роботи виявили 8 порушень ПДР і 16 водіїв, які керували автомобілем у нетверезому стані. Працівники Роменського відділення патрульної служби зафіксували 171 порушення, з них 14 – водіння у нетверезому стані, 14 транспортних засобів вилучили на штраф майданчик до рішення суду. Згідно з рішенням суду на 9 водіїв накладено арешт, штраф повинні сплатити 5 порушників, громадські роботи присудили 4 особам. За період проведення відпрацювання сталося 3 транспортні пригоди, є 1 постраждалий. Якщо порівняти з минулим роком, помітно суттєве зменшення рівня ДТП. У 2008 році за перше півріччя було зафіксовано 13 ДТП. На мою думку, введення нових сум штрафів дає свої результати і водії привчаються до їзди без порушень правил».

Іванна Соловей

Врізка-цифра

24 тис. грн. було вилучено у результаті 32 санкціонованих обшуків

По темі

Працівники міліції перевірили 1299 власників зброї, вилучили 11 одиниць мисливської зброї та 10 боєприпасів до них. В ході проведення оперативно-розшукових заходів було виявлено 4 факти незаконного обігу зброї та боєприпасів. По одному із виявлених фактів порушена кримінальна справа. Із незаконного обігу вилучено 1 пістолет, 1 обріз мисливської рушниці, 1 одиницю саморобної зброї та 33 набої.

 
« Розмова з мером   Райадміністрація відкриває двері »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)