Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Почуйте всі

Печать E-mail
Опубликовано: 07.05.2009 г.
pochujtevs.jpegДля кожної матері і батька головне – здоров’я власних дітей.

У наш вік тотального захоплення комп’ютерною технікою хвороби очей стають дуже актуальними. Вже 4 рік поспіль всеукраїнським фондом «Серце до серця» проводиться акція «Почуйте всі!». Цього року виручені кошти підуть на допомогу дітей з вадами зору.
Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Олена Кревсун розповіла, що в ході акції збиратимуть кошти на закупівлю обладнання для Сумської дитячої лікарні. На зібрану суму придбають апаратуру, якою пацієнти з вадами зору користуватимуться безкоштовно. «Волонтери, які збиратимуть кошти у спеціальні скриньки, будуть намагатися залучити максимальну кількість небайдужих, - розповіла Олена Олександрівна. Сподіваємося, депутати міської ради теж візьмуть участь в акції (планується, що волонтери прийдуть на чергову сесію міської ради). Також на загальноміських заходах волонтери теж будуть ходити зі скриньками і кожен бажаючий зможе зробити свій вклад у цю добру справу. Є певна недовіра до того, куди використають зібрану суму. Хочу всіх запевнити, що акція буде проходити прозоро і відкрито, процес підведення підсумків і підрахунку зібраної суми пройде у банку, де касир перерахує гроші і вся сума піде на рахунок дитячої обласної лікарні в офтальмологічне відділення».
Начальник центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Жогло додала: «Минулого року після завершення акції ми довго чекали, коли ж надійде обладнання. Це породило недовіру і побоювання, що гроші підуть не за призначенням. Але у грудні минулого року лікарня все ж отримала 2 апарати». Заступник міського голови Володимир Книга додав: «У кожній школі працюють волонтерські загони. У ході проведення акції можна буде перевірити їх дієздатність. До речі, вік волонтерів необмежений. Головне – бажання допомогти хворим діткам».

Обладнання надійде в обласну лікарню, де вищий рівень кваліфікації спеціалістів і більша кількість пацієнтів, ніж у районному закладі. Тобто більша кількість дітей отримає фахову допомогу.

Іванна Соловей

Фото

З миру по нитці – хворим дітям буде лікувальне обладнання

Врізка-цифра

Більше 2 млн. грн. зібрали минулого року по всій Україні в ході проведення акції «Почуйте всі!»

По темі

Акція «Почуйте всі!» проходить вже 4 раз. Суми зібраних коштів на закупівлю лікувального обладнання для хворих діток переконує, що українці – співчутлива нація. Біда не завжди буває чужою, люди допомагають незалежно від рівня доходів

 
« Чого не вистачає для цивілізованості   Згадали ветерана »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)