Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Повір у себе

Печать E-mail
Опубликовано: 19.11.2009 г.
Нещодавно в приміщенні Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбувся міський фестиваль-конкурс «Повір у себе — і в тебе повірять інші». Організатором конкурсу для дітей з особливими потребами став Роменський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Фестиваль «Повір у себе — і в тебе повірять інші» проводиться з метою виявлення творчих дітей з обмеженими фізичними можливостями, розширення цих можливостей, самовизначення й адаптації таких дітей. Адже інвалідність — це не кінець. Важливо не замикатися у собі, а повірити у власні сили та реалізувати себе, наприклад, утворчості. Захоплення різними видами творчості допомагає перемогти хворобу.
Теплими та щирими словами відкрила конкурс директор Роменського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді В.О.Жогло, яка побажала учасникам успіхів та віри у власні сили, а також привітала працівників Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів із професійним святом.
Учасників та гостей свята привітала і начальник відділу у справах сім'ї та молоді О.О.Кревсун, яка у своєму виступі наголосила, що в будь-якій ситуації треба зберігати віру в себе й оптимізм. Після чого присутнім було запропоновано концертно-розважальну програму за участю вихованців Центру реабілітації. Незабутнє враження на глядачів та членів журі справила вистава «Гарбузові теревеньки» у виконанні виконавців театральної студії «Колібрі».
Яскравим моментом свята став розважальний виступ клоунів, які потішили дітей своїми жартами, Також у залі можна було оглянути виставку малюнків та аплікацій, які приваблювали чудово підібраними кольорами та якістю виконання. Милували око вироби з бісеру, вишивка. Кожен твір — це спроба відтворити власний світ за допомогою полотна, акварелі, бісеру, дерева, мотузки чи ниток, це маленький шедевр, який дає дітям та молоді з функціональними обмеженнями стимул для вдосконалення своєї майстерності та майбутніх життєвих перемог.
Жодна дитина не залишилась без уваги, кожен учасник щось отримав: м'яку іграшку, ручку, блокнот та солодощі, які надав Всеукраїнський благодійний фонд «Серце Батьківщини».
Роботи оцінювало журі, до складу якого входили начальник відділу у справах сім'ї та молоді О.О. Кревсун, головний спеціаліст служби у справах дітей Н.М.Макаренко, голова Роменського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Батьківщина молода» Ю.В.Закрой.
Переможців конкурсу (театральну студію «Колібрі», Костя Родченка, Тетяну Литвиненко) відзначено подарунками та дипломами й запрошено взяти участь в обласному фестивалі.
Після урочистої частини голова Роменського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Батьківщина молода» Ю.В.Закрой запросив дітей та гостей до солодкого столу.
Роменський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді висловлює щиру вдячність працівникам центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, Все українському благодійному фонду «Серце Батьківщини», Роменському осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Батьківщина молода» за підтримку фестивалю.
 
« Марлеву пов'язку кожному   В школах будет тепло »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

Обновление:

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)