Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Прибрати сміття: місія можлива

Печать E-mail
Опубликовано: 22.04.2009 г.
musor1.jpeg
Чи відомо вам, на що витрачаються податки, які надходять до міського бюджету?  

Виявляється, вони ідуть на покриття витрат за прибирання Ромен і вивіз сміття. В цьому б не було нічого дивного, якби не той факт, що за нього повинні відповідати приватні підприємці, на території яких знаходиться. Ті у свою чергу вважають, що за прибиранням повинні стежити спеціалісти. Мовляв, краще всі власники магазинів, аптек, кафе, банків перерахують певну суму, за яку порядок наводитимуть безробітні.  

Мер разом з заступниками на нараді з представниками малого бізнесу обмінювалися думками щодо прибирання міста. Павло Помаран наголосив, що всі повинні прибирати на прилеглих територіях, тільки тоді все місто матиме пристойний вигляд. Начальник міського господарства Михайло Кочерга підтримав свого керівника, додавши: «ГУМГ надасть вам консультації і винесе позитивне рішення». От тільки в чому позитивне і які консультації, не зізнався. 
Заступник мера Юрій Литвиненко у звичній для себе формі всеохоплюючого монологу довго говорив про зменшення кількості бажаючих наводити чистоту у місті, а от тих, хто безсоромно його засмічує – аж забагато. «У бюджеті коштів для утримання міста у нормальному стані недостатньо, - зізнався Юрій Анатолійович, - без сприяння всіх роменців ми нічого не змінимо. А всі знають: «З миру по нитці – голому сорочка». Якщо працюватимуть всі, Ромни матимуть пристойний вигляд. Вже пройшли ті часи, коли можна було звалювати ці питання на плечі одного, треба всім разом потрудитися заради спільної мети». Дуже образно висловився Ю. Литвиненко про вул. Горького, назвавши її «Клондайк грязюки». Там і клумби біля магазинів досі не скопані, і урн мало.  

До речі, чи звертали ви увагу, де у нас стоять баки для сміття? У центрі їх дійсно багато, майже біля кожних дверей до магазинів, банків чи аптек. А на тій же вул. Горького чи Пролетарської Солідарності урна є рідкістю, як не прикро це визнавати. Чому власники магазинів на дбають про те, щоб сміття викидали в урни, а не розкидали містом? Невже встановити біля об’єкту свого господарювання невелику ємність так складно? 

Один із присутніх приватних підприємців поцікавився, коли нарешті облаштують територію для торгівлі біля магазину «Колосок». Між іншим, саме ця територія стала темою публікації в іншому матеріалі нашої газети. ПП сказав, що раз міська рада давала дозвіл на відкриття тут місця для торгівлі, але так і не облаштувала його належним чином, то хай тепер закриває.   

На нараді тактовно не називали імена тих підприємців, які нехтують умовами укладених договорів. Хоча вже давно пройшли часи, коли на порушника можна вплинути у такий ввічливий спосіб. І коли Помаран грізним голосом пообіцяв скласти протоколи на тих, територія яких не прибирається, це, напевно, матиме більший виховний ефект, ніж просторові розмови про доцільність чистоти. Можна тільки уявити, на які значні суми міг би поповнитися міський бюджет, якби на всіх порушників накладали штраф…  

Іванна Соловей 

Врізка-зірочка 

Вул. Руденка і Горького – найбільш проблемні у місті. Там найгірша ситуація зі станом прибирання 

По темі 

Можливо, скоро вул. Руденка стане ще просторішою і безпечнішою для пішоходів. На нараді міський голова Павло Помаран сказав, що тут треба дві сторони вулиці звільнити від машин. Нагадаємо, після встановлення знаку «Зупинка заборонена» одна сторона від транспорту таки звільнилася.
 
« Населення м. Ромни   Буденне свято »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

Обновление:

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)