Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Проишествие на почтампе

Проишествие на почтампе

Печать E-mail
Опубликовано: 07.08.2008 г.

О 06:00 годинi 28.07.08 від мешканки с. Посад Роменського району до чергової частини надійшло повідомлення про те, що в приміщенні  відділення поштового зв’язку розбите скло та погнуті грати на вікні, біля вікна розкидані продукти харчування.

podarok.jpgНа місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група, під керівництвом 1-го заступника начальника міськвідділу. Прибувши  на місце пригоди було встановлено, що невідомі особи проникли в приміщення поштового зв’язку с. Посад Роменського району та викрали продукти харчування(печиво, цукерки, пластикові пляшки з мінеральною водою, вершкове масло, олію), а також побутову хімію( порошок, шампунь, крем для рук).

В ході проведення оперативно-розшукових робіт, були встановлені громадяни, що скоїли крадіжку. Ними виявились 35-ти річний мешканець с. В. Бубни Роменського району та 25-ти річний мешканець с. Посад. Близько опівдня  цього ж дня, співробітниками сектору карного розшуку та сектору державної служби по боротьбі з економічними злочинами крадії були затримані в с. Посад за місцем проживання 25-ти річного громадянина, в якого на присадибній ділянці, серед соняшника було знайдено поліетиленовий мішок, в якому знаходилось викрадене.

Відносно викрадачів 29.07.2008 року було порушено кримінальну справу.

Директором Сумської Дирекції УДППЗ « Укрпошта» Криштоп Володимиром Миколайовичом було висловлено вдячність за оперативність співробітникам сектору карного розшуку та сектору державної служби по боротьбі з економічними злочинами у розкритті злочину та вручено цінний подарунок.

Помічник начальника Роменського МВ

по зв'язкам із ЗМІ

Окасак Лілія

 
« Борьба с маком   Отравление на работе »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)