Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Райадміністрація відкриває двері

Райадміністрація відкриває двері

Печать E-mail
Опубликовано: 02.07.2009 г.
Перший заступник голови районної державної адміністрації Валерій Білоха з нагоди дня державного службовця та для більш прозорої роботи апарату виконавчої влади провів день відкритих дверей. Він поінформував про недостатнє фінансування багатьох запланованих раніше програм. Зате район разом з містом беруть участь у проекті ТАСІС, який фінансується Євросоюзом і призначений для удосконалення комунальної інфраструктури. Зокрема, ми отримаємо техніку для утилізації сміття та котли на твердому паливі. «Нині діючий полігон для сміття скоро вичерпає свої можливості, тому програма по переробці відходів є дуже доречною», - каже Валерій Білоха.

- Прикро, але будучи газовидобувним районом, ми отримуємо газ не по пільговій ціні. Цей факт змушує нас постійно удосконалювати енергозберігаючі технології, - сказав заступник голови.
Діти-інваліди, які мешкають у районі, з минулого року почали відвідувати центр реабілітації, яким керує Наталія Осауленко. У 2008 році депутатський корпус районної ради виділив 12,5 тис. грн. на підвоз та перебування діток у центрі. Цього року з бюджету району до міського у вигляді субвенції надійшло 60 тис. грн. За цей рік там планують надати послуги з реабілітації 32 дітям з обмеженими можливостями. А всього у Роменському районі 119 дітей-інвалідів.

Зараз ведуться заходи по узгодженню меж міста. З одного боку, це потрібно зробити тому, що за 5 років (останнє узгодження меж міста проводили саме 5 років тому) сталися певні зміни, які вплинули на кордони. Але з іншого – район через потрапляння окремих прибуткових підприємств, які знаходяться на території міста, а податки сплачують у районний бюджет, матиме прогалину в надходженнях.

Іванна Соловей

Врізка-цифра

36 працівників є в районній адміністрації. 24 з них – державні службовці.
 
« Підсумки перевірки   Відзначення Дня молоді в місті »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)