Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Ромни – місто для людини?

Ромни – місто для людини?

Печать E-mail
Опубликовано: 21.01.2009 г.
_21.jpgМожливо, але не для кожної. Наприклад, якщо ви хочете скористатися послугами Інтернету, а вдома не маєте до нього доступу, вам доведеться довго вишукувати спосіб проникнення у світову павутину.
Наша місцева влада декларує, що Ромни – чудове місце для розвитку бізнесу і вкладення інвестицій. Однак часто трапляється, підприємці використовують наше місто як плацдарм для клонування: з’являються нові магазини взуття, одягу, побутової хімії, меблів, мобільних телефонів тощо, банки та аптеки вже заполонили всю центральну частину міста. А от з розвитком послуг чомусь не складається.
Наприклад, ви не знайдете жодного басейну чи кінотеатру. Навіть така послуга як громадський туалет на карті нашого міста є рідкісним явищем. Складається враження, що гральні автомати та банки нам усім потрібніші, ніж щоденне харчування і заняття спортом. Не може похвалитися наше місто і великою кількістю радіостанцій. Зараз можна послухати лише одну хвилю, та й та не задовольняє смаки всіх слухачів.
Про клуби, де можна скористатися послугами Інтернету. Їх на наше 45-тисячне місто "аж" два. В обох відсутні вентиляція та сучасне комп’ютерне обладнання. Переважна більшість відвідувачів – хлопці віком від 10 років. Для них це місце схоже на рай, вони взувають навушники на вуха і поринають у казковий світ стрілялок, бродилок і стратегій. Відірвати їх від цього захоплюючого процесу фактично не реально. А от бажаючим скористатися послугами електронної пошти тут зовсім не затишно… Але альтернативи немає.
На багатотисячне населення міста маємо дуже мало місць для стоянок автомобілів. Єдина більш менш поширена послуга – це таксі.
По темі
За даними роменської статистики, у розрізі видів економічної діяльності малі підприємства міста віддають перевагу торгівельному бізнесу, яким займаються 35,2% від загальної кількості малих підприємств, та здійсненню операцій з нерухомим майном, орендою, інжинірингом та наданням послуг підприємцям- 23,4% (у 2006р. - 18,0%).
Найбільший внесок в обсяг реалізованої продукції (робіт, послуг) малих підприємств міста та району зробила торгівля, ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (відповідно 40,3% та 44,4%)
"Данкор Ромны"
 
« Уборка снега   В правильном свете »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)