Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Ромни отримали 2,7 млн. євро на воду

Печать E-mail
Опубликовано: 09.11.2010 г.
У Ромнах на Сумщині підбито підсумки реалізації в місті проекту ТАСІС «Сталий місцевий розвиток» який здійснювався за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь під час зустрічі з керівником проекту програми ТАСІС Бернар Фролішер відзначив важливість і стратегічне значення угод про партнерство і співробітництво між країнами-членами ЄС та Україною.
За даними представників проекту, Ромни отримали обладнання і техніку на суму 2,7 мільйона євро для сфери водопостачання та водовідведення, поводження з твердими побутовими відходами, теплопостачання, адміністрування та санітарно-епідеміологічної служби.
«Влада і надалі буде підтримувати аналогічні проекти програми ТАСІС. Спільними зусиллями ми побудуємо нову Україну з високим рівнем життя громадян», - сказав губернатор.
У свою чергу Фролішер підкреслив, що головним підсумком діяльності проекту в Ромнах має стати зміна методів роботи і справжнє реформування і модернізація сфери комунальних послуг, а також зміна відносин органів місцевого самоврядування з підприємствами, що надають послуги.
На його думку, обладнання, закуплене за рахунок європейського гранту, істотно поліпшить в місті функціонування системи муніципального управління і підприємств комунальної сфери, оптимізує рівень надання послуг населенню.
 
« У Ромнах вітер повалив дерево прямо у двір будинку   По инициативе и при поддержке депутатов »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

Обновление:

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)