Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Тарифи зависли

Тарифи зависли

Печать E-mail
Опубликовано: 01.06.2009 г.
vykonkom.jpegОдразу із закінченням попереднього опалювального періоду починається підготовка до наступного, але все одно це не гарантує якісного рівня виконаних робіт. Засідання виконкому мало на меті обговорити стан готовності теплопостачальних підприємств до обігріву Ромен. Теплом місто забезпечують дві організації – «Ромникомунтепло» і «Ромнитеплосервіс». Прикро, але їх керівники не прийшли на обговорення цього та наступного важливого питання – встановлення тарифів. У членів виконкому було багато питань про обгрунтованість тарифів, тривалі поломки, які не поспішають лагодити. Але більша частина питань лишилися риторичними, бо присутні представники організацій не могли надати ґрунтовну відповідь: то не взяли потрібні папери, то запевняли, що тільки керівник особисто може все пояснити. Складалося враження, що на обговорення таких важливих питань вони прийшли лише для галочки, не надто вникаючи в їх суть.
Присутні начальники жеків переконували, що проблем у них немає, робота ведеться стабільно і вчасно. Залишається тільки порадіти за них, і справлятися з нашими проблемами споживачів сам на сам. Заступник міського голови Юрій Литвиненко поскаржився, що керівники жеків мало спілкуються між собою, варяться у власному соку, тому і не можуть оперативно вирішувати проблеми. Може варто їх частіше збирати у виконкомі, аби вони нарешті зустрілися всі разом і швиденько вирішили всі-всі питання.

А от прийняти тарифи на тепло не вдалося. Між членами виконкому велася довга полеміка, але через відсутність керівників теплопостачальних організацій, вона так і залишилася марною. Погоджуюся з деякими присутніми, що таке ставлення керівників свідчить не на їх користь. Невже можуть бути важливіші речі, ніж встановлення нових тарифів? Тож це питання зависло до наступного засідання виконкому.

Іванна Соловей

Фото

Минулої зими розриття теплотрас було частим явищем. Щось зміниться наступної зими?

Врізка-цифра

750 тис. грн. заборгувало населення за спожите тепло, 114 тис. – бюджетні організації

 
« Покарання знайшло свого антигероя   Посетители сельского магазина собственными силами задержали грабителя »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)