Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Торгуєш у недозволеному місці? Тоді ми йдемо до тебе

Торгуєш у недозволеному місці? Тоді ми йдемо до тебе

Печать E-mail
Опубликовано: 22.04.2009 г.
nezakonna_torgivlja.jpeg
Майже щодня по місту ходять працівники міліції, санстанції і відділу торгівлі з рейдами перевірок дотримання правил торгівлі. У випадку виявлення порушень торговця попереджають або накладають штраф.
Начальник дільничних інспекторів міліції Анатолій Лобода розповів, що питання торгівлі в недозволеному місці неодноразово піднімалося на зустрічах у міськвиконкомі. «Сесія міської ради повинна прийняти рішення про дозвіл або заборону торгівлі у тих чи інших частинах міста. І посприяти в облаштуванні місць для торгівлі. На ділянці біля магазину «Колосок» торгівля перед аркою заборонена. Але за аркою жодних умов для торгівлі не створено – там постійно їздять машини, немає прилавків. Всі бабусі, які продають городину, погоджуються, що торгують з порушенням санітарних норм, але для них не створено жодних умов. Хоча для багатьох бабусь це єдиний спосіб отримати певну добавку до мізерної пенсії. Дану проблему треба вирішувати по-іншому. Спочатку треба створити умови для торгівлі у дозволених місцях. За цим повинні стежити міськвиконком і управління міського господарства. До наших повноважень входить складання протоколів, а далі їх розглядають на адміністративній комісії. Вона в залежності від виду порушення попереджає або накладає штраф. Серед основних порушень – відсутність санітарних книжок, закінчення строку її дії, торгівля з рук. У цьому році ми виявили більше фактів порушень норм законодавства, склали 56 протоколів за поточний період. Взагалі, хочу відмітити, що люди намагаються торгувати з дотриманням закону, мають всі необхідні дозволи і довідки. А завдання правоохоронних органів – ліквідувати факт існування незаконної торгівлі. До всіх торговців хочу звернутися з прохання дотримуватися норм закону і вести торгівлю тільки у дозволених місцях».  
То що ж виходить? Наш міськвиконком вирішив, що торгувати у недозволених місцях не можна. А от обладнати місця для нормальної торгівлі не здогадався. Та ще й поклав на правоохоронців дивну місію – карати порушників, котрі стали порушниками тільки через те, що роменський базар фізично не може вмістити всіх бажаючих там продавати, тобто заганяє людей у глухий кут. Чи не простіше було б поставити для бабусь прилавки? Пам’ятаю, що коли мером був Микола Лаврик, стихійні ринки дуже швидко зникли і ні в кого не виникало сумнівів про правильність такого рішення.  

Іванна Соловей 

Фото 

Дилема. Тут торгувати не можна. А там, де можна, жодних умов не створили. 

По темі 

За 3 місяці 2009 року склали 56 протоколів, за половину квітня склали вже 11. Минулого року за 4 місяці кількість протоколів буда значно менша – 41.  

Ще по темі 

Згідно статей 159 і 160 адміністративного кодексу України за порушення правил торгівлі на ринках передбачено попередження або накладення штрафу. За торгівлю з рук у невстановлених місцях на порушника можуть накласти штраф або конфіскувати товар

 
« В пам'ять про померлих   А Хрест і нині там »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)