Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

У Ромнах тренуються кінологи з Казахстану

Печать E-mail
Опубликовано: 23.05.2011 г.
3 кінологічних розрахунки з далекої республіки Казахстан прибули до нашого мальовничого міста з тим, щоб провести на базі 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС комплексні тренування з німецькими вівчарками по пошуку людини під завалами, пошуку людей у природному середовищі, слідовій роботі та слухняності й спритності. Дещо раніше з подібною місією до Ромна приїздили росіяни, на черзі фахівці з Єгипту. Що ж примушує людей іноді за декілька тисяч кілометрів приїздити в Україну?
«Саме в Ромнах кілька років тому вперше у системі МНС ми створили Кінологічний центр, який на сьогоднішній день являється одним з провідних учбових закладів в галузі кінології на теренах СНД, - зазначив очільник 2 СРЦШР Сергій Біляєв. – По-перше, створена солідна матеріальна база, по-друге, ведеться професійна учбово-методична  та племінна робота, і головний наш капітал – це люди, завдяки зусиллям та ентузіазму яких ми плануємо провести у нас, на Сумщині, у 2012 році разом з Міжнародною організацією рятувальних собак IRO (Internationale Rettungshunde Organisation) Чемпіонат світу пошуково-рятувальних собак за участю представників близько 40 країн світу».

ВалерійШокутько,

речник 2СРЦШР МНС   
 
« Внимание! В Ромнах найден беспризорный ребенок   Информирует управление статистики в Роменском районе »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

Данные временно недоступны

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)