Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Вікно до Європи

Печать E-mail
Опубликовано: 25.12.2009 г.
«Так склалося, що ще цар Петро І рубав вікно до Європи, - сказав Павло Помаран, а створенням  нашого проекту ми продовжуємо його справу».

2 грудня 2009 року в приміщенні виконавчого комітету  Роменської міської ради пройшов круглий стіл, присвячений відкриттю центру інформаційних та адміністративних послуг для населення «Центру ДОК»
У роботі круглого столу брали активну участь роменські працівники, які були задіяні у роботі над створенням «Центру ДОК» та їх партнери – голандські колеги з міста Влаардінген та чеські колеги з міста Моравська Требова.
У 2007 році розпочався ІІ проект «Logo-east», що став продовженням тісної співпраці з компанією VNG-international (Голландія). Результатом роботи І проекту було створення каталогу Послуг, який роменці безкоштовно отримали в 2006 році. Стратегічною ціллю нового проекту є створення центру обслуговування населення для полегшення та спростування процедур надання інформаційних та адміністративних послуг громадянам міста. Саме за круглим столом, були підведені підсумки роботи з іноземними партнерами за два роки і проголошено кінечний результат – відкриття «Центру ДОК».
Міський голова Павло Помаран висловив свою радість з приводу того, що три прапори стоять разом і зібралося три країни-партнерши, які уже протягом кількох років тісно співпрацюють. Наголосив, що дуже вдячний команді, яка брала активну участь у створенні Центру, та людям, які підтримували у вирішенні певних питань. «Так склалося, що ще цар Петро І рубав вікно до Європи, - сказав Павло Помаран, а створенням  нашого проекту ми продовжуємо його справу». На закінчення свого виступу міський голова висловив надію на співпрацю з іноземними партнерами у майбутньому.
Мер чеського міста Моравська Требова, Йозеф Остадал, зауважив, що роменці приємні, люб’язні та усміхнені люди, що є досить гарною рисою. Завдяки цьому країна стала краще розвиватися, а запланований проект позитивно реалізувався.
Мер голандського міста Влаардінген, Чьєрк Бруінсма, розповів про те, що між містами-партнерами за роки праці вдалося налагодити надійні дружні стосунки.  Поздоровив усіх з тим, що нарешті «Центр ДОК» відкривається, і висловив надію на те, що користувачі даним Центром будуть згадувати про співпрацю трьох країн, які доклали багато зусиль у вирішенні цього питання.
Як відомо, голандці дуже непередбачувані люди і це підтвердилося на засіданні круглого столу. Один із іноземних партнерів запропонував провести так звану «фізкульт хвилинку», яка розвеселила усіх присутніх та залишила приємні враження від самого засідання.

Тетяна ВАСИЛЕНКО
 
« А браконьєри і тут, і там!   Впав сніг на голову… »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

Обновление:

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)