Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> За все доводиться платити

За все доводиться платити

Печать E-mail
Опубликовано: 26.02.2009 г.
mjaso.jpegНині єдиною поширеною темою обговорення стає криза. В тій чи іншій мірі вона зачепила кожного.
І вплинула ця поганюча криза також на все. Попит на всі групи товарів знижується, темпи розвитку падають, кредити не сплачують, зарплат не дають. Словом – повертаємося до занепаду повоєнних років. Тоді теж у людей нічого не було, починали життя з нуля.

Їжа стає делікатесом
В першу чергу, «вдарило» подорожчання по продуктам харчування. Навіть якщо зарплат не платять, їсти все одно треба. Продавці відмічають, що суттєво впав попит на дорогі ковбасні вироби, елітні алкогольні напої та цукерки. Все більше людей купує лише найнеобхідніше – хліб, молоко, яйця, цукор, крупи. Скільки ж коштуватиме продовольчий кошик для сімї з чотирьох осіб? Давайте порахуємо. Хліб коштує 2,50-2,70 грн. Літр молока - близько 4 грн., вартість круп коливається від 2 до 10 грн. за кілограм, цукор – не менше 4,20 грн., яйця 5,50 – 7 грн., борошно 1,80 - 2,50 грн., масло вершкове - 7,50, олія – 8 -12 грн., ковбаса варена коштує від 13 до 25 грн., копчена – 23 грн. і до плюс нескінченості, риба морожена - 15 грн. За тиждень родині доведеться витратити на їжу за найскромнішими підрахунками не менше 130 грн.! Тобто у місяць – 520 грн. І це з умовою сильної економії. Добре, якщо хоча б двоє у родині отримують зарплату.

Немає грошей – ростуть борги

В управлінні праці нам повідомили, що станом на 1 лютого загальний борг по виплаті заробітної плати складає 449800 грн., з них 438600 грн. боргують економічно активні підприємства. Рівень заборгованості постійно зростає. Щоправда, бюджетників це не стосується. Всі вчителі і медики свою платню одержують вчасно.

У комунальному підприємстві «Ромникомунтепло» розповіли, що борг населення за спожите тепло за минулий місяць зріс із 458 тис. грн.. до 743,548. Ціна тепла для людей не зросла, а от платоспроможність дуже знизилась. Працівники «Ромникомунтепло» намагаються виходити із ситуації, виставляючи рахунки на меншу суму, ніж заборгував споживач. На деяких боржників подають до суду, але судові витрати обходяться дуже дорого і суму боргу не перекривають. Схожа ситуація і на решті комунальних підприємствах міста. Найближчим часом покращення не відбудеться з однієї причини – немає чим розраховуватись.

Іванна Соловей

Врізка-цифра

На 10% щомісяця зростають ціни на всі групи товарів.
 
« Роменская Масляница. БЛИНов-не было!   Пасивні курці стають активнішими »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)