Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Забагато питань стосовно молодіжної політики

Забагато питань стосовно молодіжної політики

Печать E-mail
Опубликовано: 23.07.2009 г.
Засідання виконавчого комітету в минулу середу проходило за скороченою програмою через замалу кількість присутніх. Із 15 членів виконкому присутніми було лише 8. Саме ця кількість є мінімальною для початку роботи.
Питань немає
Зокрема, на виконкомі вирішили, що відтепер працівники торгового відділу мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення. Але найцікавішим було зовсім не це.
Першим питанням стояло виконання Закону України про військовий обов'язок. Військовий комісар Роменсько-Недригайлівського ОМВК Андрій Ішутов повідомив, що минулої осені до строкової служби було призвано 25 чоловік, а весною - 28. Чесно кажучи, кількість призовників не вражає. Згідно нового законодавства термін служби в армії зменшився до одного року, а для осіб з вищою освітою - 9 місяців. На виконкомі А. Ішутову повідомили новину - деякі підприємства, автомобілі яких повинні використовувати для підвозу солдатів, уже не існують. А він чомусь не вважав своїм обов'язком пересвідчитися у наявності цих організацій перед складанням списків.

Щодо квартирних питань, то за цей рік із загальної квартирної черги вибуло 3 чоловіки у зв'язку зі смертю, а 3 стали на облік. На жаль, жодних термінів введення в експлуатацію житла завбачливо не називали. Адже у такому випадку довелося б їх дотримуватися. А навіщо нашим заклопотаним працівникам міськвиконкому зайві проблеми?

На вул. Прокопенка будуть ремонтувати одну з автобусних зупинок. На це залучили кошти спонсорів, всього близько 3,5 тис. грн. Стан зупинки вже давно був аварійним, але гроші зуміли знайти лише зараз. А ще на черзі капітальний ремонт 9 ліфтів, строк експлуатації яких перевищує 25 років.

Питання є...

Взагалі, на більшість пунктів порядку денного члени виконавчого комітету витрачали буквально декілька хвилин. В основному, всі одноголосно погоджувалися прийняти питання до відома, і жодних обговорень не було. Але коли дійшла черга до виконання рішення виконкому про комплексну програму "Молодь" на 2006-2010 роки, то на начальника відділу у справах сім'ї та молоді Олену Кревсун полилася ціла злива питань.

Спочатку в Олени Олександрівни поцікавилися про кількість молодіжних об'єднань. Їх наразі 12, переважно це шкільні формування. Щоправда, деякі з них зареєстровані, але діяльності практично не здійснюють. За словами Олени Кревсун, проведено роботи по активізації діяльності неурядових організацій та молодіжних об'єднань.

В рамках Року молоді в Україні підлітки відпочивають у пересувних таборах наметового типу. Вони користуються великою популярністю, адже діти мають можливість провести два тижні на природі. Така романтика є цілком доступною по ціні і корисною для здоров'я, тому відбою від бажаючих немає. Поїздка коштує 750 грн. за одну дитину, які виділяються з обласного бюджету. Заступник міського голови з гуманітарних питань Володимир Книга проявляв небачену допитливість і запитав, чи активізувалась молодь після початку дії програми "Молодь", чи збільшилась кількість заходів для підростаючого покоління. Невже його посада не передбачає більш тісну співпрацю з відділом молоді, ніж розпитування на виконкомі про напрямки та результати роботи підрозділу.

Двоє на 16 тисяч?

Багато питань лунало і від заступника міського голови, керуючої справами виконкому Анжеліки Окіпної. Зокрема, вона поцікавилася кількістю організацій, що займаються патріотичним вихованням. Таких у Ромнах "аж" одна - "Молода Січ" в школі №11. Між іншим, вихованці цієї організації нещодавно пройшли навчання у таборі патріотичного спрямування "Коловрат", котрий готує молодіжних лідерів. З цього питання Ромни співпрацюють із Сумським обласним комітетом молодіжних організацій. Саме завдяки такій співпраці активізувався патріотичний напрямок виховання підлітків.

Мер міста Павло Помаран наголосив, що треба активізувати роботу по поширенню патріотизму серед молоді. Цікаво, як відділ у складі двох працівників може охопити 16 тисяч осіб, котрі за своїм віком належать до категорії "молодь"? І де діяльність решти підрозділів, у роботу яких так само входить співпраця з молодими людьми? Крім того, О. Кревсун наголосила, що виховання починається у родині, а не у відділі сім'ї та молоді. Якщо батьки не приділяють достатньої уваги своїм дітям, не закладають основи у рівень морального розвитку малолітнього громадянина, то навряд чи інші дорослі зможуть заповнити цю прогалину. Добре, що Олена Кревсун розклала все по поличкам і "просвітила" керівництво міста у молодіжних питаннях.

Тетяна Івасин


 
« ОБЕРЕЖНО! Неадекватні пішоходи!   Cтворення євро клубу для молодого покоління »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)