Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Полезное >> Ми підкажемо, як обрати страхування життя для своїх потреб!

Ми підкажемо, як обрати страхування життя для своїх потреб!

Печать E-mail
Опубликовано: 09.09.2014 г.
straxovka.jpg
Багато пишуть про те, що найкраща політика - це така, яка відповідає потребам і можливостям страхувальника. Але, на жаль, мало пишеться про те, як людина, яка абсолютно не знається на страхуванні життя (ймовірно, це відноситься до 95 % населення) буде знати, як знайти необхідне серед стількох різних пропозицій! Ми сподіваємося, що після сьогоднішньої нашої статті, це зміниться, бо ми представимо сьогодні на прикладах, які страхування, ви повинні вибрати.
Перш ніж взагалі підпишете договір страхування життя - подумайте, що вам насправді необхідно. А якщо ви хочете знати, який тип страховки Тобі як раз підходить найкраще, то пропонуємо продовжити читання нашої статті.
Отже, приклад перший: ви молодий чоловік, самотній, нещодавно розпочали роботу на повний робочий день.
Ступінь захисту буде залежати насправді від Твоїх можливостей. Ймовірно, необхідний мінімум страхування здоров'я на випадок серйозного захворювання або госпіталізації, на випадок непрацездатності. Але... якщо Ваші доходи високі, то вже зараз ви можете подумати про відповідне страхування життя та акт пожертвування з планом пенсійного забезпечення! Завдяки цьому вже зараз ви можете почати працювати на свою пенсію.
Приклад другий: ви молода людина, яка нещодавно одружилась... ви взяли досить значний іпотечний кредит, який з'їдає більшу частину Ваших доходів.
Ну, перша Ваша думка буде така: " ти ж не можеш викластись ще на додатковий потік, яким є страхування життя! А тепер подумайте, що буде з Твоєю дружиною, коли Ти помреш, або ти не будеш в змозі працювати... Напевно, у неї не буде коштів на погашення кредиту. Тому в даному випадку варто придивитися до таких вигідних пропозицій страхування життя. Це означає, що якщо з вами щось станеться, і ви не будете в змозі погасити кредит, страховик візьме їх за Тебе, а Твоя дружина буде мати вірне існування.
Приклад третій: ти хлопець після тридцяти: дружина, двоє дітей, квартира, регулярні сплати за кредитом, добре оплачувана, і одна робота, з якої ви не збираєтеся звільнятися в найближчі кілька років (і, що найголовніше, Вас також не мають наміру звільнити:)
Ви навіть не збираєтесь страхувати життя, як акт пожертвування. Але, звичайно, це не все. Хороша карма може розвернутися, тому добре було б замислитися про всі види договорів, додаткових: з страховкою на випадок захворювання (включно). Це по-перше. А по-друге - пам'ятаєш, напевно, що так буде не завжди ідилічно. Що Ваш старт у доросле життя не був усіян трояндами і ви хотіли б, щоб і Вашим дітям було б настільки ж важко, як і Тобі, ще десять років тому. Тим самим, ймовірно, ви хотіли б дати їм частину спадщини, як хороший капітал на старт, наприклад, за допомогою страхування.

Нарешті ви придбали автомобіль своєї мрії. Але щоб не сталося так, що ваша мрія буде зруйнованою, рекомендуємо вам відразу ж застрахувати свій автомобіль. Краще за все, якщо це буде каско страхування https://allianz.ua/avtostrahovanie-(kasko)-text. Ознайомитися з компанією і її видами послуг (дострахування, Каско, автоцивілка, страхування водного транспорту та інше) ви зможете на сайті. 

 
« Mary Kay   Как не дать сойти с ума »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)