Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Полезности >> Газові та електричні конвектори - альтернативні джерела опалення

Газові та електричні конвектори - альтернативні джерела опалення

Печать E-mail
Опубликовано: 09.09.2014 г.
Газові та електричні конвектори - альтернативні джерела опалення

Альтернативою звичайним системам опалення є конвектори. Конвектори розподіляють тепло рівномірніше традиційних радіаторів та інших опалювальних систем. Не останню роль відіграє економічність конвекторів - порівняно з звичайними системами, конвектори дають економію в 30 - 40%. Конвектори обладнані терморегулятором, завдяки якому, можна самостійно, вибирати необхідну температуру, яка буде підтримуватися автоматично, з точністю до 1 градуса. Тому вони дають стільки тепла, скільки необхідно споживачеві. Найбільш популярними видами конвекторів є газові і електричні конвектори .

Електричні конвектори торгової марки «Термія» вам запропонують на сайті http://electrolight.com.ua.
Коефіцієнт корисної дії газових конвекторів становить 85 - 88%, що значно перевищує ККД центральних систем опалення. В принципі, газовий конвектор - це металевий теплообмінник, всередині якого відбувається згорання газу, в результаті якого відбувається високоефективна передача тепла, продукти згоряння газу відводяться на вулицю. Він кріпиться на стіну по прикладеному шаблоном. На теплообмінник надівається знімний декоративний кожух (тим самим спрощується обслуговування приладу).
За допомогою термостата, пов'язаного з газовим клапаном, можливе регулювання потужності приладу, і залежно від моделі конвектора рівень потужності регулюється або плавно, або ступенево, підтримуючи температуру в приміщенні в діапазоні 10 - 30 градусів Цельсія. У разі згасання полум'я, спеціальна система припиняє подачу газу.
При обладнанні газовим конвектором приміщення, виходять з розрахунку: 120Вт потужності на 1 квадратний метр, при висоті стелі до 3 метрів. Витрата газу, при цьому, складе 1,4 кубометра на місяць на квадратний метр.
Електричний конвектор складається з гладкого корпусу з розміщеним всередині нагрівальним елементом. На відміну від електричних обігрівачів він має невисоку температуру нагрівання, але велику площу, тому він не спалює кисень, будучи дуже екологічним приладом. Електричні конвектори здатні підтримувати задану температуру з точністю до 0,4 градуса Цельсія. Вони обладнані системою захисту від перегріву. Їх ресурс безперервної роботи становить 20 років.
Установка електричного конвектора дозволяє уникнути безлічі дорогих будівельних робіт (покупки і установки опалювального котла, прокладки труб і інших монтажних робіт). Дуже виправдана їх установка на дачних ділянках і в заміських будинках, де відсутній газопровід. Відсутність центральної системи опалення позбавить вас від необхідності дренувати воду з опалювальної системи, на час вашої відсутності в осінньо-зимовий період. Його можна застосовувати як у якості основного, так і як доповнення до центрального опалення.
Для котеджів дуже ефективне використання декількох конвекторів об'єднаних в одну загальну опалювальну мережу, під керуванням програмованого контролера.
Потужність електричних конвекторів вибирається, виходячи з розрахунку: 70-80 Ватт потужності приладу на 1 метр квадратний при висоті стелі до 3 метрів.

 

 
« Экономия в доме с помощью светодиодов   Компания Longines и коллекции Avigation Type. »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)