Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Тексты >> Сучасні дерев'яні вікна Marles у Києві від Jelovica.ua

Сучасні дерев'яні вікна Marles у Києві від Jelovica.ua

Печать E-mail
Опубликовано: 26.12.2018 г.

Сучасні дерев'яні вікна

дерев'яні вікна київВікна - це невід'ємна частина кожного будинку. І вони не тільки дозволяють Вам насолоджуватися видом або запустити в будинок побільше свіжого повітря. Від характеристик вікон і їх якості залежить дуже багато в питанні комфорту і затишку Вашої оселі. Дерев'яні вікна старого зразка у великій кількості замінилися новими метало-пластиковими вікнами. І це не дивно, адже хто захоче щозими возитися з додатковим утепленням і не мати можливості провітрити кімнату. Але, завдяки сучасним технологіям, словенська компанія Marles виготовляє чудові дерев'яні вікна, які відрізняються дійсно вагомими перевагами і відмінними характеристиками.

Компанія Marles і торговий дім «Jelovica»

Компанія Marles, яка займається виробництвом швидкомонтованих збірних енергозберігаючих будинків, також виготовляє високоякісні вікна, в яких сучасні технології поєднуються з природними і екологічно чистими матеріалами. Торговий дім «Jelovica» є офіційним партнером заводу Marles в Україні. Завдяки багаторічній співпраці було реалізовано безліч заміських будинків по всій Україні, а безліч українських клієнтів насолоджуються своїми сучасними вікнами Marles PSP.

Переваги дерев'яних вікон Marles PSP

Словенські дерев'яні вікна Marles PSP мають фантастичні енергосберегаючі і теплоізоляційні характеристики. Дерев'яний профіль вікна з клеєного, спеціально заготовленого дерева служить основою для склопакета. Усередині склопакета знаходиться інертний газ - аргон. Саме така технологія дозволяє добитися виняткової теплоізоляції, адже вікно відповідає за своїми показниками цегляній стіні, товщина якої становить 85 сантиметрів. Вікна також відрізняються стійкістю до ударів і мають чудовий захистом від зовнішнього шуму. А якщо Вам хочеться якомога більше насолоджуватися прекрасним видом з Вашої оселі, то Вам точно сподобаються панорамні розсувні віконні системи Marles PSP. Варто відзначити, що продукція Marles PSP є дійсно екологічною. Будова вікна сприяє створенню позитивного мікроклімату в приміщенні, а утилізація вікон не завдасть жодної шкоди нашій планеті.

Сертифікати якості

Сертифікати є важливим атрибутом мають наступні сертифікати:

  • Сертифікат інституту Holzforschung Austria
  • Сертифікат інституту ITF Rosenheim
  • Сертифікат інституту ZAG Ljubljana

Вікна також мають всі стандартні сертифікати і знаки якості, які передбачені для європейських виробників.

Додаткові опції

Додаткові можливості і опції також є важливою складовою будь-якого продукту, у тому числі і вікон. Вибираючи наші віконні системи Marles PSP Ви зможете також розраховувати на безліч інших функцій з каталогу. Зовнішні жалюзі мають не тільки відмінний захист від сонячних променів, але ще і стануть непереборною перешкодою для непроханих гостей. Дерев'яні віконниці гарні не тільки завдяки своїм естетичним виглядом, але ще і функціональністю. Вбудовані ролети захистять від сонця, звуків і зловмисників. Особлива увага приділяється антимоскитні сіток, які вбережуть Ваш будинок не тільки від літаючих і нав'язливих шкідників та від алергенів. Сітки проти москітів можуть бути встановлені не тільки на вікна Marles PSP, але ще і на двері, які ведуть на терасу або балкон, що посприяє ще більшому комфорту і захисту.

 
« Все что нужно знать про электросамокат   Садоводство, как хобби »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)