Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> А Хрест і нині там

А Хрест і нині там

Печать E-mail
Опубликовано: 22.04.2009 г.
Наприкінці минулого року у Ромнах згоріло приміщення Червоного Хреста – найстарішої та найвідомішої благодійної організації у світі.  

З того часу приміщення значно змінилося. Але це заслуга виключно колективу Червоного Хреста, який очолює енергійна жінка Галина Пальчик. Керівництво міста завбачливо нічого не обіцяло працівникам організації. Тому нічим і не допомогло. Чомусь у нас часто так буває – коли треба реально посприяти, охочих знаходиться не так багато. І частіше відгук можна знайти не у господарів розкішних кабінетів, а у скромних жителів нашого міста. Колектив Червоного Хреста своїми силами міняє дах, перекриває нові стелі, встановлює вікна і двері, клеїть шпалери, стелить лінолеум. Ремонтні роботи іще тривають. 

Голова міської організації Червоного Хреста Галина Пальчик відзначає, що світ не без добрих людей, знайшлося чимало тих, хто допоміг їм у скруті. «Найвагомішу допомогу ми отримали від Сумської обласної організації товариства Червоного Хреста. Її голова Ігор Шаповал у всьому нас підтримує. Також хочеться подякувати всім роменцям, які проявили чуйність. Директор гардинно-тюлевої фабрики забезпечив новими занавісками, будівельними матеріалами допомагали приватні підприємці Володимир Тернов і Едуард Бондаренко. Серед організацій міста хочу подякувати заводоуправлінню ПП «Будкомплект», санепідемстанції, Роменському ВПУ, директору ТОВ «Сільгоспенерго» Малишеву К. А також просто жителі нашого міста – С. Ткаченко, Л. Литвин. Між іншим, вони раніше самі зверталися до Червоного Хреста по допомогу, а тепер ось таким чином віддячили за турботу». 

Галина Миколаївна зараз більше занепокоєна навіть не плачевним станом будівлі організації. Вона просить усіх небайдужих допомогти не їм, а інвалідам, самотнім людям похилого віку, хворим на туберкульоз. «У квітні і травні щорічно проводиться Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом: «Разом з Червоним Хрестом проти туберкульозу». Я від імені нашого колективу звертаюся до всіх небайдужих – до приватних осіб, трудових колективів, спонсорів та меценатів – з проханням допомогти у проведенні благодійної акції по залученню продуктів харчування, одягу, ліків та коштів для надання цільової допомоги хворим на туберкульоз. Нехай вашою добротою втішаться ті, хто цього потребує. Нехай буде в оселях ваших добробут і затишок, у душах – мир і спокій. А тепло сердець, яке ви щедро даруєте нужденним, повернеться до вас сторицею».  

Іванна Соловей 

Фото 

«На жаль, бажаючих проявити справжнє благородство душі не так багато, як хотілося б…», зізнається Галина Пальчик  

Інформація 

Червоний Хрест знаходиться за адресою: м. Ромни, вул. Щучки, 9. Всі, хто мають змогу або бажання допомогти незахищеним категоріям населення, можуть переказувати кошти на рахунок: 

26004301825

МФО 337728 код 35960080

М. Ромни, Ощадбанк № 147.  

Врізка-цифра 

10 жінок працює у Роменському Червоному Хресті. Це працівники міського і районного відділень 

По темі 

У Ромнах зараз нараховується 334 хворих на туберкульоз, у районі їх 364. З кожним роком кількість хворих зростає. Найбільша загроза пов’язана з тим, що він передається повітряно-крапельним шляхом

 
« Торгуєш у недозволеному місці? Тоді ми йдемо до тебе   Вдалий старт »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)