Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Новини САРЗу

Печать E-mail
Опубликовано: 17.04.2009 г.
sarrz.jpeg Спеціальний аварійно-рятувальний загін вже давно став відомим далеко за межами нашого міста і навіть держави.

Рятувати ще більше і краще

Підрозділ МНС виконує весь спектр рятувальних послуг, налічує колектив близько 350 чоловік, впроваджує різні соціальні програми і щодня стоїть на варті нашого спокійного життя без надзвичайних ситуацій. Керівництво САРЗу запросило журналістів на круглий стіл аби поділитися приємною новиною. Відтепер загін реорганізується у міжрегіональний центр МНС. Полковник Сергій Біляєв, який очолює загін, розповів: «Завдяки реформуванню наша зона відповідальності охопить 4 регіони: Сумська, Харківська, Чернігівська та Полтавська області».
Його заступник полковник Іван Загайко детально розказав про структурні підрозділи загону. У перспективі планується створити вертолітний майданчик, аби швидко реагувати на повідомлення про надзвичайні ситуації, що сталися на великій відстані від Ромен. Зараз служба в військових підрозділах вважається почесною, щоб потрапити сюди на роботу, треба відповідати всім вимогам, в тому числі рівню фізичної і моральної підготовки.

Начальник відділу по роботі з персоналом підполковник Михайло Бондаренко додав: «Ми укомплектовані на сто відсотків, а з огляду на перспективу розширення штату треба буде збільшувати кількість штатних одиниць рятувальників. Між іншим, зараз у військовій частині 4 жінки мають офіцерські звання. Хочу розповісти про дозвілля наших працівників, до якого ми залучаємо не лише наших рятувальників, а і їх дітей. Серед найближчих планів – створення гуртка юного кінолога, аби привчати малюків до відповідальності за собак. До речі, його зможуть відвідувати не лише діти наших робітників, а всі бажаючі. Предметом особливої гордості нашого загону є духовий оркестр, він отримав звання народного, постійно бере участь у всіх міських заходах».

Один із заступників пана Біляєва полковник Анатолій Шевчишин поділився з журналістами інформацією про солідне підсобне господарство. Наші рятувальники обробляють 60 га землі із зерновими культурами, вирощують свиней, мають пасіки, фруктові сади, теплиці, місця для вирощування грибів.

Чи довго бути довгобуду?

Серед найактуальніших проблем загону – забезпечення житлом. Не могли керівники висококласного військового підрозділу оминути увагою ситуацію із будівництвом житла. Мається на увазі будівля по вул. Коржівській, 82 б. Нагадаємо, свого часу загін МНС зобов’язався переобладнати цей довгобуд під житло для своїх працівників і чорнобильців. Але депутати своїми діями гальмували будь-яке рішення, направлене на зрушення даного питання з мертвої точки. Вийшло, що через їх дії, а вірніше, бездіяльність, більше 80 рятувальників і чорнобильців і досі залишаються без житла.

Сергій Васильович сказав: «Планувалося, що будинок здадуть в експлуатацію у вересні минулого року. В одній із місцевих газет була опублікована позиція депутата міської ради В’ячеслава Губаря з безпідставними звинувачення мене особисто у бездіяльності. І цікавився обранець, куди подівся підрядник – будівельна компанія «Дніпровський круг». Хочу запевнити пана Губаря, що роботи по будівництву житла вестимуться і надалі. Квартири наші працівники отримували до Губаря, з ним, і після нього це продовжиться. А ще пропоную всім нашим депутатам прозвітувати перед виборцями про їх діяльність у сфері забезпечення людей житлом. От тоді можна буде побачити, хто як дбає про соціальне благополуччя роменців».

Запитання по темі

Незважаючи на детальну інформацію керівництва загону про свою роботу, у присутніх представників місцевих ЗМІ було безліч питань. Зокрема, цікавилися, чи допомагає підрозділ місту у період весняної толоки технікою. Сергій Біляєв з гордістю відповів, що техніку для робіт по благоустрою міста виділяють щоденно і безкоштовно. Щодо підготовки вертолітного майданчику, то поки планують один вертоліт, але з перспективою подальшого розширення до 6-9 одиниць. Не залишили без уваги питання фінансового забезпечення. Керівник САРЗ зізнався, що держава забезпечує тільки витратами на зарплату. А от з паливом вони мають складнощі, доводиться постійно звертатися по допомогу позабюджетних ресурсів.

Похвалилося керівництво загону результатами кількарічної роботи із вихованцями інтернату, над якими рятувальники взяли шефство. Наступного року двоє дітей-сиріт планують вступати у військові інститути і пов’язувати подальше життя з роботою рятувальників. Сергій Васильович з особливою теплотою говорив про цих особливих для всього загону дітей: їм тут раді, про них дбають, їхніми успіхами пишаються.

Словом, круглий стіл дав змогу детальніше ознайомитися зі специфікою роботи аварійно-рятувального загону. Приємно, що саме у Ромнах дислокується підрозділ, на якого міністерства покладає великі надії і якому довірили відповідати за безпеку у чотирьох областях північно-східного регіону України. Не дарма працювати тут престижно. Тому і бажаючих – безліч.

Іванна Соловей

Керівництво загону МНС – відкрите до спілкування і співпраці. Як і сам загін

По темі

Кінологічний центр нашого підрозділу САРЗ існує лише третій рік. Тут виховується 16 собак. Його роботу відзначають на міждержавному рівні. А швейцарці, які приїздили спостерігати за умовами підготовки тварин, відмітили полігон для занять як той, що відповідає світовому рівню якості. Скоро наші кінологи братимуть участь у рятувальних операціях у всьому світі.

Врізка-цифра

13 років існує спеціальний аварійно-рятувальний загін

Врізка-зірочка

Близько 180 працівників загону МНС отримали безкоштовне житло. Ще 86 чоловік чекає на власне житло.

 
« Вдалий старт   Передсвяткові метаморфози »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)