Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Аби не бути проданим...

Аби не бути проданим...

Печать E-mail
Опубликовано: 17.09.2009 г.
Нерідко надмірна довірливість і незнання елементарних прав людини призводять до того, що жінки та чоловіки стають жертвами сучасної работоргівлі, знущань та насильства як з боку роботодавців та оточуючих, так і з боку інших членів сімей.
В сьогоденному житті небагатьох можливо здивувати тим фактом, що зважуючись на заробітки за кордоном, а іноді й в більш розвинених містах нашої країни можна потрапити в звичайне рабство. Дівчата та хлопці, молоді жінки та чоловіки, а іноді й люди пенсійного віку, незважаючи на небезпеку, намагаються врятувати свої родини від злиднів та голоду.
Звичайно, що діють закони, які захищають права людей, які охороняють нас від пасток, зазвичай «безкоштовний сир» розкладений в вигляді безтурботного проживання та нечуваних обіцяних зарплат.
Кожен з заробітчан сподівається на заробіток але при цьому не кожен достатньо переймається безпекою при виборі роботи. Тому, найголовніше бути уважним до пропозицій щодо роботи, особливо в час кризи.
В нашому місті планується відкриття міськрайонного кризового центру, отже кожен
Наталя Романова
Вставка рамка:
10 вересня 2009 року відбулося засідання постійно діючої комісії з питань координації зусиль та обміну інформацією щодо запобігання торгівлі людьми та вчиненню насильницьких дій. Розглядалися питання про законодавчу базу у сфері попередження насильства в сім’ї та торгівлі людьми,  про систему заходів щодо попередження торгівлі людьми та вчинення насильницьких дій (відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2007 року №410 «Про затвердження Державної програми протидії торгівлі людьми на період до 2010 року» та Закону України «Про попередження насильства в сім’ї»), про створення міськрайонного кризового центру.
Начальник відділу в справах сім’ї та молоді
О.О.Кревсун
Вставка:
Одне з головних правил, яке слід дотримуватись, щоб не стати живим товаром:
не віддавати і не доручати незнайомим особам власні документи, не дозволяти невідомим залагоджувати ваші справи з візами, уникати нелегальної міграції та нелегального працевлаштування.

 
« Шестиденка: за і проти   Будівництво в м. Ромни »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)