Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

ДАІ і діти

Печать E-mail
Опубликовано: 17.06.2009 г.
ДаіЛіто – пора року, коли діти потрапляють у найбільшу небезпеку бути травмованими на дорогах. Завдання всіх дорослих – зорієнтувати неповнолітніх учасників дорожнього руху про реальні загрози. У школах наприкінці навчального року вони проходили інструктаж з техніки безпеки на дорогах, але не всі запам’ятають почуті правила. На жаль, часто діти поводять себе безстрашно і навіть нахабно на проїжджій частині. Саме така поведінка і призводить до серйозних наслідків.
Працівники ДАІ на рівні з учителями та батьками приділяють увагу профілактиці дитячого травматизму. З цією метою школярам проводять екскурсії у відділенні ДАІ. Спочатку малеча відвідує автошколу, розглядає деталі автомобіля, буває у класі здачі екзаменів, місці проходження техогляду. А на закінчення діти наочно бачать, що може статися, якщо водій порушує правила: школярів ведуть на штраф майданчик, де знаходяться автомобілі після аварій.

Іванна Соловей за матеріалами інспектора групи пропаганди Роменського ВДАІ Євгена Булавко

Фото

Діти є діти. Потік питань від них не припиняється

По темі

За минулий рік станом на 1 червня сталося 5 аварій, у яких постраждали діти. На 1 червня 2009 року така аварія була, на щастя, лише одна. Певно, нові штрафи все-таки діють
 
« Не всі овочі однаково корисні   Інспектори задовольнили »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)