Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> ОБЕРЕЖНО! Неадекватні пішоходи!

ОБЕРЕЖНО! Неадекватні пішоходи!

Печать E-mail
Опубликовано: 23.07.2009 г.
Сідаючи за кермо автомобіля, водію треба передбачити всі можливі і навіть неможливі варіанти подальшого розвитку подій. Зокрема, що не всі пішоходи тримаються подалі від проїжджої частини. Буває, що з незрозумілих причин людина може раптово … кинутися під колеса транспорту. Саме в такому випадку від водія вимагається максимальна швидкість реакції.
19 липня на вул. Коржівській сталася ДТП. У ній постраждав пішохід. Як нам розповів інспектор групи пропаганди Роменського ВДАІ Євген Булавко, 23-річний чоловік сам кинувся під колеса таксі, яке ще не встигло розвинути велику швидкість. На щастя, водій автомобіля встиг вчасно помітити неадекватного пішохода і загальмувати. В результаті потерпілий відбувся лише незначними тілесними ушкодженнями і був направлений до лікарні для подальшого огляду. Незвичним є той факт, що постраждалий неодноразово намагався звести рахунки з життям, через що і стояв на обліку в психлікарні за місцем проживання - у Білопіллі. Тому в першу чергу правоохоронці будуть розглядати цю пригоду як спробу самогубства.

За даними Роменської судмедекспертизи, за 2008 рік на території міста і району було скоєно 43 самогубства (без урахування невдалих спроб). В основному позбавляли себе життя чоловіки - 35 суїцидів. Найчастіше фіксували повішення (38 фактів) і розрізання вен (3 факти). У цьому році станом за перше півріччя сталося 28 суїцидів, 24 з них скоїли чоловіки. Чому так стається, що частіше розправу над собою здійснюють саме особи сильної статі? Вони рідше бачать вихід із складних життєвих обставин? Додають роботи медичним працівникам люди, які з різних причин скоюють спроби самогубства, які не призводять до смерті. Але сам факт того, що особа намагалася звести рахунки з життям, змушують замислитися про стан психіки цієї людини.


Тетяна Івасин
 
« Село без школи   Забагато питань стосовно молодіжної політики »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)