Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Платимо по-новому

Платимо по-новому

Печать E-mail
Опубликовано: 24.06.2009 г.
У сфері житлового господарства сталися зміни.
Віднині затвердження цін за надання житлово-комунальних послуг підприємствами здійснюватимуть органи місцевого самоврядування. Таке нововведення провів кабінет міністрів. Спеціаліст відділу економіки Ярослав Панченко розповів на апаратній нараді, що згідно з новою постановою тариф формуватимуть окремо по кожному будинку або гуртожитку. На громадських слуханнях до жителів кожного будинку доноситимуть інформацію про ті послуги, за які вони сплачуватимуть. При чому за результатами цих слухань перелік послуг може зменшитися на вимогу жителів будинку. З власниками квартир укладатимуть договір про надання послуг, де зазначатиметься фіксований тариф та список тих послуг, за які люди платитимуть.
Підприємства-надавачі послуг з утримання будинків в першу чергу стежитимуть за технічним станом систем протипожежної безпеки, водопроводом, каналізацією та теплопостачанням, очищенням двору від снігу. В той же час, окремі послуги виключать зі списку. Зокрема, ремонт спортивних та дитячих майданчиків, очищення дворових туалетів, підготовка будинку до осінньо-зимового періоду.

Іванна Соловей
 
« Юрій Луценко: «Загострення криміногенної ситуації, як прогнозували деякі експерти, завдяки посиленню роботи міліції не відбулося»   Нова книга »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)