Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Розтягнули задоволення

Розтягнули задоволення

Печать E-mail
Опубликовано: 09.07.2009 г.

 

Остання сесія міської ради пройшла у дещо незвичному ракурсі.
По-перше, депутати проявили чудеса красномовства і розглядали одне питання дві години при відведеному регламенті у 30 хв. По-друге, навіть після такого тривалого обговорення жодного рішення не прийняли. По-третє, сам порядо денний затверджували 50 хвилин. Ну і на додачу, як контрольний постріл, сесія тривала два пленарних засідання.
День перший. Початок
На перше з них з’явилося 34 депутати. Сесія, яка не почалася суперечкою Коцупія – не сесія. Цього разу він просив, щоб депутатський запит В. Губаря про стан справ у питанні продажу недобудованого приміщення по вул. Коржівській, 82-Б поставили одразу після земельних питань. Хоча йому заперечив Микола Зінченко, що суд запланований на 30 червня, а до нього розглядати це питання немає сенсу, адже нічого вирішити не вдасться. Іван Кавчак озвучив депутатський запит про те, що жителям поблизу парку відпочинку вночі доводиться не солодко спати, а слухати голосну музику. Його запит направили на розгляд у відділ культури. Через 50 хвилин напруженої роботи наших обранців нарешті затвердили порядок денний і перейшли до розгляду питань.

Школу залишили в мережі
Першим поставили питання про зміни в мережі загальноосвітніх закладів, яке доповідала Зінаїда Горбик. Перш за все вона сказала, що на потреби освіти не вистачає 1 млн. 900 тис. грн. Причина – мала наповнюваність класів. По області середня кількість учнів становить 25, у Ромнах – лише 21. На одного учня у 3 школі в рік доводиться витрачати 5 тис. грн. в рік. Загальна кількість школярів – 117, а після випуску 17 одинадцятикласників у школі залишиться 110 дітей. На переконання начальника відділу освіти 3 школу треба ліквідувати, саме це дасть підвищену якість освіти. Також треба гуртки, які розташовуються у кількох приміщеннях, перевести у цю будівлю, щоб оптимізувати мережу.

 
« Злили 200 літрів   Мер їздив до президента »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)