Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Санстанція звітує

Санстанція звітує

Печать E-mail
Опубликовано: 04.06.2009 г.
За останній місяць районна санстанція обстежила 278 об’єктів, з них у селі – 113. Обстежено 26 осередків інфекційних захворювань, виявлено 68 фактів порушення санітарних норм і правил, на порушників накладено штрафів на загальну суму 9884 грн. та тимчасово припинено експлуатацію 7 об’єктів. Забраковано 36 кг зіпсованих харчових продуктів на загальну суму 372 грн.
Санітарно-гігієнічною лабораторією виконано 1141 дослідження у 508 пробах, відхилення виявлено у 35 пробах (питна вода із розвідної мережі сільських водопроводів та з колодязів має відхилення по вмісту нітратів та заліза у с. Кашпурах, Перехрестівці, Гудимах та Андріяшівці), в Кашпурах у дитячому садку була занижена калорійність обідів.

Бактеріологічною лабораторією проведено 3797 досліджень, з них 9 зразків питної води не відповідають санітарним нормам (5 громадських колодязів та 4 проби води у міському водопроводі). Виявили, що кефір Роменського молочного комбінату має відхилення по показникам мікрофлори.

Зареєстровано 6 випадків гострих кишкових інфекцій, 1 – сальмонельозу, 3 – дизентерії, 1113 – ГРВІ, 53 – туберкульозу, 1 – сифілісу, 20 – укусів тварин, 7 – педикульозу.

Іванна Соловей за матеріалами головного лікаря районної СЕС Миколи Бойка

 
« Звіт перед пустим залом   Машина зникла з місця пригоди »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)