Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Штрафи дисциплінують?

Штрафи дисциплінують?

Печать E-mail
Опубликовано: 04.06.2009 г.
Травень насичений святами і навіть попри нові суми штрафів не всі водії сумлінно ставляться до відповідальності. Чарка і далі манить наших автолюбителів більше, ніж безпечний рух.
На жаль, водії починали святкувати різні свята ще до того, як поставлять залізного коня в гараж. Тож наслідки були цілком прогнозованими – майже щодня працівники ДАІ фіксували водіння автомобілем у нетверезому стані. За цей місяць (станом на 29 травня) зареєстровано 21 факт керування ТЗ у нетверезому стані. У квітні виявили 20 п’яних водіїв. 2 осіб рішенням суду позбавили права керування автомобілем, на 2 чоловік накладено арешт терміном до 15 діб. Одного порушника оштрафували на 2550 грн. (саме стільки треба викласти з кишені за водіння у нетверезому стані). 8 особам присудили виконання громадських робіт. Інспектор групи пропаганди Роменського ВДАІ Євген Булавко відмічає: «Не всі водії мають фінансову змогу сплатити штраф за порушення ПДР. У такому випадку ми як міру покарання вибираємо виконання громадських робіт або арешт». На штраф майданчик вилучено 14 транспортних засобів, з них 11 скутерів. Євген Булавко відмічає, що з початком теплих днів на вулицях з’являється все більше скутеристів, які не завжди мирно співіснують на дорогах з водіями автомобілів та пішоходами. «Скутером легко маневрувати на міських вулицях, - додає старший інспектор ДПС Олександр Котляр, - але їх власники не завжди пам’ятають про безпечну швидкість. Та й скутеристів, які їздять у п’яному вигляді, немало. Був випадок, коли ми затримали скутериста за водіння у нетверезому стані, а вже наступного дня він знову сів на скутер після випитої чарки. Коли водій поводиться з таким нахабством, жодних поблажок не робимо».

Великою і, мабуть, вічною проблемою нашого міста залишаються дороги. Їх стан у деяких частинах міста взагалі не підпадає під жодні прийнятні норми – суцільні вибоїни і горби. За коментарем ми звернулися до заступника міського голови з питань міського господарства Юрія Литвиненка. «Ми почали проводити ямковий ремонт на вул. Київській. Вже виконані роботи на суму понад 100 тис. грн., ще треба освоїти 290 тис. А потім будемо чекати грошей від Сумської обласної ради, яка на засіданні сесії повинна затвердити, скільки саме нам виділять. Зараз на вул. Київській працюють підрядники із «Райавтодору», які виграли тендер на проведення ремонтних робіт».

Іванна Соловей

Фото

«Кайфуем». Майже щодня працівники ДАІ фіксують водіння у нетверезому стані

По темі

У цьому місяці в Ромнах надійшла заява про 1 угон автомобіля. У квітні теж трапився угон (наша газета писала про цей випадок). Тоді крадії влізли в машину гостя з Конотопу. Місце знаходження новенької іномарки досі на встановлено.

Врізка-зірочка

За травень працівниками Роменської державтоінспекції було зафіксовано 5 ДТП, постраждала одна особа (водій наїхав на пішохода і зник з місця пригоди) і 4 аварії призвели до механічних пошкоджень.

 
« Хтось садить, хтось викопує   Две «звезды» Роменского «Оазис-центра» »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)