Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Звіріють

Печать E-mail
Опубликовано: 09.02.2009 г.
1str.jpegМинулого тижня сталося одразу дві моторошні події.
27 січня у залі ігрових автоматів по вул. Горького трапилося вбивство. Поки що невстановлена особа при невідомих обставинах нанесла 18-річній дівчині адміністратору залу аж 24 колотих рани.
Нещасна померла від больового шоку. Власник залу економив гроші на охорону приміщення, тому о пів на сьому вечора, коли сталася трагедія, дівчина виявилася сам на сам зі своїм вбивцею. Як розповіла нашому виданню помічник начальника міліції по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Наталія Войтенко, наразі триває слідство, тому деталі стануть відомі згодом. Знайшли дівчину у калюжі крові малолітні хлопці, які ввечері прийшли пограти на ігрових автоматах. Вони одразу сповістили міліцію про страшну знахідку. На разі міліція з’ясовує обставини і можливі причини злочину.

Відверто шокує жорстокість, з якою нелюд знущався над бідолашною дівчиною. Від кількості нанесених ударів її тіло перетворилося на суцільно синю масу. Весь особовий склад Роменського відділення внутрішніх справ докладає всіх можливих зусиль для встановлення особи вбивці. У загиблої залишились батьки та молодша сестра. При чому зовсім нещодавно у родині вже був похорон – померла бабуся цієї дівчини. І ось тепер – чергова втрата.

У маленькому містечку жорстока розправа з безвинною дівчиною викликала значний резонанс. Факт вбивства за короткий час встиг обрости масою чуток. Тим більше, що це перше вбивство у цьому році.Тепер вся надія на оперативність та фаховість правоохоронців.

З не меншою жорстокістю діяв і ще один злочинець. Але цього разу обійшлося без фатальних наслідків. Подробиці нам розповіла помічник начальника міліції по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Наталія Войтенко. Чоловік, який раніше був судимий за крадіжку, помітив у своєму погребі знайому йому жінку. Вона не мала постійного місця проживання і час від часу скоювала дрібні крадіжки. Щоб показати їй «хто в домі хазяїн», він затягнув її у будинок, прив’язав мотузкою і почав жорстоко бити. Спочатку «працював» тільки руками і ногами, а потім взяв ніж, яким чистив картоплю. Коли жінка стала кричати від болю, він попросив її припинити, мотивуючи тим, що він не чує діалогів із серіалу «Солдати», який саме йшов по телевізору. Нещасна не чинила жодного опору, лише іноді просила відпустити її. Однак це не подіяло, і вона була прив’язаною аж до наступного ранку. Дивує ставлення до цих подій сусіда злочинця. Коли він зайшов вранці у будинок і побачив там жінку, котра сиділа на клейонці в калюжі крові, він … ніяк не відреагував. І лише його співмешканка, побачивши знущання, подзвонила у «швидку» і міліцію. Жертва отримала безліч ран рук, ніг, обличчя та шиї. Зараз вона перебуває на лікуванні у хірургічному відділенні.

Дві резонансні і шокуючі події за один тиждень – це забагато. Та ще й з таким звірством, з яким вони сталися. На кого стає схожим наше суспільство та рівень його свідомості? Все більше людей бояться допомогти ближньому і все частіше «моя хата скраю». Турбуватися починають лише тоді, коли біда стосується тебе безпосередньо. І це саме та межа, коли злочинність перестає бути проблемою лише правоохоронців. Громадськість теж повинна реагувати на те, що трапляється поруч.
 
Іванна Соловей 
 
« Не газом єдиним   Відродження театру? »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)