Ромны, Ромен, Ромни

 • -
 • =
 • +
 • default color
 • red color
 • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Тексты >> Комплексне дослідження еякуляту при діагностиці чоловічого безпліддя у Києві

Комплексне дослідження еякуляту при діагностиці чоловічого безпліддя у Києві

Печать E-mail
Опубликовано: 06.12.2018 г.

Безпліддя - не тільки жіноча, але й чоловіча проблема, яку можна і потрібно вирішувати. Сучасна медицина пропонує чимало методів відновлення репродуктивної функції у чоловіків різного віку.

Лікування безпліддя в Інституті Генетики і Репродукції довело свою ефективність. При цьому будь-які маніпуляції і процедури проводяться в максимально комфортних для пацієнта умовах.

Особливості лікування чоловічого безпліддя в "ІГР"

Медичну допомогу чоловікам, які зіткнулися з проблемою безпліддя, в медцентрі "ІГР" надають кваліфіковані лікарі: венерологи, андрологи, генетики. Всі фахівці мають солідний досвід роботи в питаннях лікування чоловічого безпліддя, активно використовують останні досягнення медицини, найсучасніші технології терапії.

Щоб парі був поставлений діагноз безпліддя, вагітність у жінки має бути відсутня протягом року регулярного статевого життя без використання контрацептивів. При цьому жіночий і чоловічий фактор безпліддя визначаються сьогодні практично в рівному співвідношенні, приблизно 50:50.

Найчастіші ознаки безпліддя

Існує чимало ознак, які можуть вважатися основними симптомами чоловічого безпліддя. Найпоширеніші з них:

 • відсутність вагітності у партнерки протягом тривалого часу;
 • проблеми з ерекцією, труднощі з еякуляцією;
 • хворобливість в області статевих органів (статевого члена або яєчок);
 • знижений рівень чоловічого гормону тестостерону;
 • незадовільна якість чоловічої сперми (мала концентрація життєздатних повноцінних сперматозоїдів в еякуляті).

Діагностика чоловічого безпліддя у лабораторії IGR LAB у Києві

Перш ніж почати лікування, проводиться комплексна діагностика, що дозволяє точно поставити діагноз і підібрати оптимальні методи лікування. Комплексне дослідження еякуляту допомагає чітко визначити проблеми репродуктивної системи чоловіка.

Пройти комплексне обстеження доведеться обом партнерам. Чоловіка чекають наступні діагностичні заходи:

 • Спермограма. Головний метод визначення патологій чоловічої репродуктивної сфери. Результати спермограми дозволяють оцінити якість насінної рідини і, відповідно, здатності чоловіка до успішного зачаття. Крім того, саме цей аналіз дозволяє виявити наявність запального процесу, деякі види інфекцій.
 • УЗД. Визначає порушення в передміхуровій залозі, а також ступінь прохідності сперми по насіннєвим каналах.
 • Гормональне обстеження. Проводиться при виявленні відхилень від норми в показниках спермограми.
 • Генетичні дослідження. Додатковий метод діагностики, який використовується у пацієнтів з повною відсутністю сперматозоїдів в еякуляті, а також при наявності підозр на можливість передачі потомству небезпечних генетичних захворювань.

Основні методи лікування чоловічого безпліддя

У більшості випадків на допомогу пацієнтам, які зіткнулися з проблемою безпліддя, приходить банальна корекція способу життя, правильне харчування, а також медикаментозна терапія. При наявності гормональних порушень може бути показаний прийом гормональних препаратів. Деякі порушення усуваються під час хірургічних маніпуляцій (наприклад, по відновленню прохідності сім'явивідних шляхів).

При найбільш важких формах чоловічого безпліддя парі може бути рекомендовано лікування за допомогою допоміжних репродуктивних технологій: внутрішньоматкова інсемінація, ЕКЗ, ЕКЗ + ІКСІ і т.п.

Якщо ви хочете докладніше дізнатися про лікування безпліддя в нашій клініці, ознайомтеся з інформацією, представленою на сайті медичного центру. Також ви можете отримати відповіді на всі питання, що цікавлять в телефонному режимі, зв'язавшись з нашими консультантами.

 
« Эффективное лечение пяточной шпоры, простатита, суставов, позвоночника при помощи УВТ в Запорожье   Продлеваем жизнь стиральной машине: уход и правильное использование »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)