Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Интересно знать >> Мирослав Продан: Середньоденний показник зупинених податкових накладних сягнув 0.4% у серпні

Мирослав Продан: Середньоденний показник зупинених податкових накладних сягнув 0.4% у серпні

Печать E-mail
Опубликовано: 30.06.2020 г.

10 серпня в ДФС було проведено апаратну нараду, під час якої Мирослав Продан, в.о. Голови ДФС, повідомив кількість податкових накладних в системі моніторингу ризиків на даний момент. Цього місяця вона сягнула 0,4%.

 

Мирослав Продан

 

Мирослав Продан нагадав, що Система моніторингу відповідності податкових накладних почала працювати 1 липня. За цей час вдалось зареєструвати велику кількість накладних та\або розрахунків коригування. Їх кількість перевищила 26 мільйонів. 170 тисяч документів з цього числа, або 0,64% від загальної кількості, припинили реєстрацію.

ДФС отримала 64,5 тисячі повідомлень, які можуть підтвердити те, що операції, проведені по цим податковим накладним, були реальними. По 42 тисячам з них ДФС вже винесла рішення. Позитивних рішень — 25 тисяч. Також Продан зазначив 24,4 тисячі Таблиць платника, рішення було прийнято по 19,9 тис. з них.

Мирослав Продан наголосив на тому, що всі співробітники комісії ДФС працюють ледь не у цілодобовому режимі. Вони роблять усе можливе для своєчасного розгляду документів та прийняття правильних рішень без будь-яких затягувань. Продан зазначив й те, що всі керівники територіальних органів ДФС вже отримали доручення щодо організації співпраці з бізнесом на місцях. в ГУ ДФС Києва вже було запроваджено подібну практику, яка й показала позитивний приклад. Тому, якщо під час реєстрації податкових накладних виникають будь-які проблеми, про них можна одразу повідомляти. У всіх областях будуть проводитись щотижневі зустрічі з платниками. Продан вірить, що саме вони допоможуть швидко передавати будь-яку інформацію, яка допоможе ДФСУ розуміти існуючі проблеми, а також їх масштабів не тільки для всієї країни, а й для кожного з регіонів. Податкова зможе надати оперативну реакцію лише якщо вона отримає своєчасний запит від бізнесу.

Персональний сайт Мирослава Продана https://www.miroslav-prodan.com.ua/: Досье, Біографія, Жизнь, Новости, Фото

Ще один момент, який було зазначено у виступі Продана, стосувався неприпустимості некоректного ставлення для платників. Якщо проблема існує, вона потребує вирішення. І незважаючи на ефективність СМКОР, система все ж має простір для вдосконалення. В першу чергу ДФС планує спростити процедури, а також скоротити терміни розгляду документів, що підтверджують реальність проведення податкових операцій.

 
« Камеры видеонаблюдения HikVision — высокое качество и надежность   Что можно найти на разборках Украины? »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)