Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> І розважились, і повчились

І розважились, і повчились

Печать E-mail
Опубликовано: 16.03.2009 г.
konkurs2.jpegМинулого тижня в актовому залі ЗОШ № 5 пройшов конкурс КВК серед шкільних команд юних інспекторів руху. Участь брали представники Ромен, Липової Долини і Недригайлова.
Від Недригайлова виступала «Фара», від Липової Долини – «Сузір’я», Ромни представляла команда ЗОШ № 11 «No name». Учасники змагалися у трьох конкурсах – привітання, відеокліп і музичне домашнє завдання. Чесно кажучи, не завжди виступи відповідали змісту конкурсу і подекуди перетворювалися на банальні і нецікаві виступи агітбригад. Про рівень команд хочеться сказати окремо. «Сузір’я» і «No name» поводилися на сцені динамічно і невимушено, влучно жартували про працівників ДАІ і порушників правил. А от Недригайлівська «Фара» виглядала блідо і непереконливо. Єдина сильна сторона їх виступу – віршовані репліки. Хоча навіть це не рятувало від відчуття штучності. Команди готувалися до КВК протягом однакового терміну, але рівень все-таки відрізнявся суттєво.
Конкурс відеокліпів треба відмітити особливо. Він продемонстрував, що сучасні школярі дуже добре «спілкуються» з комп’ютером. Були тут і нарізки з улюблених мультфільмів, де торкалися наслідків порушення правил дорожнього руху (команда «Сузір’я»), проводили дискусію, акцентуючи увагу на тому, що «П’яний водій за кермом – злочинець» («No name») та показували віршовану п’єсу («Фара»). Крім того, саме в цьому конкурсі учні спробували себе у ролі операторів, акторів, режисерів. І, судячи з побаченого на екрані, залишилися задоволеними. Всі кліпи виглядали дуже професійно.

Журі уважно стежило за подіями на сцені і давало конструктивну критику – відмітили відсутність динаміки у команди з Недригайлова, замало гумору у першому конкурсі та невідповідність деяких виступів вимогам конкурсу. Підсумки змагань наступні. Першими цілком прогнозовано стала Роменська команда, ІІ місце посіли діти із Липової Долини, третіми стали Недригайлівські учні.

Діти краще сприймають навчальний матеріал, поданий у цікавій формі. Тому вони нададуть перевагу ігровим формам чи конкурсам, а не нудним лекціям. Хочеться вірити, що учасники змагання не будуть порушувати правила дорожнього руху. А можливо, як майбутній фах оберуть саме роботу в ДАІ.

Іванна Соловей

Фото

Учні ЗОШ № 11 були найсмішнішими

Врізка зірочка

Вчера столкнулись КАМАЗ и Ауди. В результате столкновения водитель Ауди отделался тяжелым испугом, а водитель КАМАЗа – легким. И почкой…

Із виступу команди-переможця «No name»

По темі

А судді хто

Команди оцінювало журі у складі:

Євген Булавко – голова журі, інспектор групи пропаганди Роменського ВДАІ

Людмила Руденко – вчитель основ здоров’я Бобрицької ЗОШ

Наталія Грицай – методист Роменського ЦПО і РТМ

Тетяна Гусаренко – заступник директора з виховної роботи ЗОШ № 5.

Коментар

КВК проводиться вже 5 років поспіль. Щоразу рівень виступів підвищується і стає яскравіше. Приємно, що дітям подобається брати участь у таких змаганнях. Переконаний у важливості подібних конкурсів. Адже його учасники краще орієнтуються на дорозі, намагаються не порушувати правила. До того ж, чим раніше людина засвоїть основи ПДР, тим менше вона їх буде ігнорувати у майбутньому.

Євген Булавко, голова журі.
 
« Перемога роменчанина в Європейському Суді   «Немає тарифів – немає води» »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)