Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> «Немає тарифів – немає води»

«Немає тарифів – немає води»

Печать E-mail
Опубликовано: 16.03.2009 г.
«Дайте нам спокійно працювати», «До проблем водоканалу – справедливий підхід». Такі лозунги можна було побачити минулого четверга біля будівлі міськвиконкому.
Людська проблема як плацдарм для піаруmiting.jpeg
Тут же проходив мітинг і їх опонентів – населення міста, яке висловлювало невдоволення з приводу підвищення плати за воду. Присутні не стримували емоції, тому на площі було дуже гамірно і емоційно. Окремі політичні сили скористалися нагодою попіарити себе коханих і натхненно кричали в рупор заклики про доцільність створення замість приватного підприємства «Еліпс» комунального. А ще про необґрунтованість нових тарифів і про доходи керівника підприємства Армена Агаханяна. Однак наш народ, навчений гірким досвідом попередніх виборів, не надто жваво підтримував політичні партії, а лише слухав аргументи і спостерігав, що буде далі.

А далі таки буде. Після того, як всі покричали на площі, почалося засідання сесії міської ради. Найактивніші представники громади залишилися чекати на винесення рішення з цього приводу. На порядку денному стояли питання стосовно розміру тарифів, встановлення розміру орендної плати для «Еліпсу», внесення змін до договору по найму майна. Але замість того, щоб швиденько розглянути пропоновані питання, посипалися депутатські запити. При чому, від тих політичних партій, які на площі у рупор переконували у своїй прихильності і турботі про народ. Але замість того, щоб по швидше задовольнити його цікавість і прийняти рішення з вкрай важливого питання, стали витрачати час на озвучення сторонніх пропозицій.

Поіменно майже всі «за»

Начальник обласного управління ЖКГ Ірина Зеленська розповіла, що нові тарифи є економічно обґрунтованими і вплинути на висновки інспекції з контролю за цінами неможливо. А якщо депутати приймуть рішення про скасування нових тарифів, то повинні визначитися щодо відшкодування збитків підприємству. І делікатно нагадала, що у бюджеті коштів на таку компенсацію немає.

Представник блоку Кармазіна Микола Коцупій наполіг на поіменному голосуванні з приводу протесту прокурора на рішення сесії міської ради про погодження тарифів на послуги з водопостачання. І щоб показати серйозність своїх намірів, запропонував депутатам покинути сесійну залу, якщо його пропозицію не поставлять на голосування. Міський голова Павло Помаран пропозицію на поіменне голосування таки поставив. В результаті – 29 голосів «за» і 3 утримались (Іван Хоменко, Павло Помаран, Леонід Набойченко).

Рішення по скасування нових тарифів теж поставили на поіменне голосування. «За» висловилося 22 депутати, 5 утрималося і 2 «проти». Характерно, що до моменту голосування деякі депутати залишили сесійну залу. Тому головуючому довелося поспішно закрити сесійне засідання і перенести нерозглянуті питання на наступну сесію з вимогою розглянути їх першими.

Іванна Соловей

Фото

Зібрання багатолюдне. Чи прислухаються до голосу простих роменців?

Коментар

Зараз депутати не дають можливість працювати приватному підприємству і голосують з політичним ухилом. Ви не знаєте економічної складової, а інспекція по цінам надала обґрунтовані тарифи. Вам потрібно прислухатися до голосу свідомості. Безумовно, нові тарифи є високими, але ж держава дає споживачам можливість оформити субсидію і таким чином платити менше.

Бернар Фролішер, керівник проекту ТАСІС

 
« І розважились, і повчились   Криза Сумщину оминула? »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)