Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Не кашляйте на мене!

Не кашляйте на мене!

Печать E-mail
Опубликовано: 30.03.2009 г.
Нещодавно відзначався Всесвітній день боротьби з туберкульозом.

Кілька років тому це вважалася хвороба виключно безпритульних, ув’язнених і алкоголіків. На жаль, останнім часом доводиться змінювати уявлення про способи зараження та поширення цієї епідемії. Як свідчать дані Роменської санстанції, сьогодні в області на диспансерному обліку знаходиться 17,5 тисяч осіб, 2,2 тисячі з них – з активною формою туберкульозу. За 2008 рік у місті було виявлено 24 хворих на туберкульоз проти 21 у 2007. У районі за минулий рік туберкульозом захворіло 24 чоловіки, у 2007 їх зафіксували 47

Серед причин поширення туберкульозу спеціалісти виділяють недостатнє фінансування протитуберкульозних закладів та поширення форм хвороби, які мають високу стійкість до ліків. Як профілактику лікарі рекомендують повноцінно та раціонально харчуватися, провітрювати приміщення і частіше бувати на свіжому повітрі, відмову від куріння та алкоголю і вчасно лікувати простудні захворювання.

Іванна Соловей за матеріалами районної СЕС

По темі

Туберкульоз небезпечний в першу чергу тому, що поширюється повітряно-крапельним шляхом. Тобто якщо біля вас знаходиться людина з активною формою туберкульозу, ви можете заразитися, просто вдихнувши повітря, яке видихає хворий. Так само небезпечні кашель і чхання. Порада - проходити регулярне флюорографічне обстеження, щоб знизити ризик захворювання.

 
« Жіноче обличчя міліції   Зі скутера – у тюрму »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)