Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Зі скутера – у тюрму

Зі скутера – у тюрму

Печать E-mail
Опубликовано: 30.03.2009 г.
scuter.jpegВодіння скутера у нетверезому стані призвело до ув’язнення.

Чому люди за кермом не завжди дотримуються правил дорожнього руху? В першу чергу, вони впевнені у своїй безкарності. А ще переконаність у тому, що покарати можуть будь-кого іншого. От тому у нас так багато водіїв сідають за кермо після випитої чарки і ще й демонструють на колесах різні «викрутаси».
28-річнй громадянин Молдови теж належав до цієї категорії. Він разом з приятелем після важкого трудового дня залили горючого не тільки у скутер, а й про себе не забули. А потім спокійно поїхали центральною вулицею міста. Наслідки виявилися цілком прогнозованими. З розгону хлопці в’їхали у металевий відбійник, який відмежовував проїжджу частину від тротуару. Як пояснив пізніше сам водій, він відчув, що скутером стало важко керувати і вирішив з’їхати на обочину, щоб це виправити. Але не встиг. Саме у цей момент і нагодилася на їх шляху металева конструкція. Після зіткнення пасажир скутера отримав перелом гомілки зі зміщенням та численні рвані рани.

Судово-медична експертиза відносить дані травми до категорії тяжких тілесних ушкоджень. Горе-«Шумахер» свою вину визнав повністю. Суд вирішив призначити йому покарання у вигляді обмеження волі терміном на рік. Між іншим, те, що водій перебував у стані алкогольного сп’яніння, стало обтяжуючою обставиною. Довелося йому відшкодовувати і витрати на різні експертизи по даній справі – понад 900 грн.

Водії скутерів часто провокують аварії на дорогах. Скутеристи є мобільнішими за автомобілі і тому поводяться нахабніше. На жаль, їх не зупиняють ні збільшені суми штрафів за порушення, ніів. Тому далі пішла в хід «важка артилерія» - п’яницю затримали на 10 діб.

Іванна Соловей для «Ромни Данкор»

Фото

Доїздився. Скутер після аварії.

Коментар

Олександр Котляр, старший інспектор ДПС Роменського ВДАІ

У цьому році не було зафіксовано ще жодної аварії, яка сталася з вини скутеристів. Щоправда, в першу чергу це пов’язано з тим, що їх активний рух починається пізніше, коли потепліє. За минулий рік сталося 15 аварій за участю скутеристів, у 7 з них були потерпілі – загалом 8 осіб отримали травми різного ступеню тяжкості. Причина ДТП з вини скутеристів завжди одна – водіння у нетверезому стані. Щодо покарань, то дві справи ми направили до суду, який постановив покарати порушників 10 добами арешту і відбуванням громадських робіт. Сума штрафу за водіння скутером у нетверезому стані є більш ніж солідною, і навіть перевищує вартість самого скутера. З огляду на те, що більшість порушників є безробітними, як міру покарання обирають вилучення транспортного засобу або громадські роботи.

По темі

2550-3400 грн. доведеться сплатити за керування транспортним засобом у нетверезому стані. А в разі повторного затримання за те ж порушення ТЗ вилучають строком до 10 років.

 
« Не кашляйте на мене!   Балакали, балакали… »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)