Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Нелегка депутатська робота

Нелегка депутатська робота

Печать E-mail
Опубликовано: 09.02.2009 г.
Останнім часом сесії міської ради стають все більш схожими одна на одну.
Депутати збираються, оголошується порядок денний з важливими питаннями, їх начебто розглядають, обговорюють. А для прийняття рішення майже щоразу не вистачає голосів. На останній сесії одним із питань було доцільність існування центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді. Обранці вже довго мусують це питання, однак консенсус все не знаходять.
Цього разу на сесії виступав представник обласного центру соціальних служб. Він доводив, що саме цей орган повинен опікуватися неповнолітніми засудженими, котрі були звільнені після амністії. Мовляв, більше їм нікуди іти, тільки у центр.
Директор центру соціальних служб Валентина Жогло розповіла, що вони надають юридичні, психологічні консультації та соціальний супровід тим, хто цього потребує. В той же час, вони не надають фінансову підтримку. Також Валентина Олександрівна апелювала законами, що саме ЦСССДМ опікується сім’ями у складних життєвих обставинах, особливо в час кризи.
Складність питання у тому, що депутати ніяк не оберуть юридично правильного терміну для своїх дій: хтось говорить про ліквідацію, хтось – про реорганізацію. А Іван Хоменко (НУНС) висловив думку, що справа не стільки у відділі, скільки в окремих персоналіях. І тому не треба ставати жертвами чиїхось «дворцовых интриг». Андрій Жарий (НУНС) висунув депутатський запит про ліквідацію центру. А потім Валентина Любива (БЮТ) подала схожий запит, але з чіткішим формулюванням. Його поставили на голосування, але підтримки депутатів йому не вистачило. Отже, знову питання існування центру зависло в повітрі на невизначений час.
Вже не вперше складається враження, що депутати збираються на засідання сесії не для вирішення важливих питань міста, а задля лобіювання власних інтересів. Наприклад, земельні питання чи дозволи на надання оренди в переважній більшості вирішуються з блискавичною швидкістю. А от те, що стосується функціонування міста та його окремих структур, переносять на наступну сесію. І доводиться нашим «бідолашним» депутатам з кожною наступною сесією розплутувати все товстіший клубок питань, які накопичуються і накопичуються. Мабуть, пора змінювати або концепцію роботи обранців, або мотиви їх роботи. Хоча останні скоро і так набудуть нової форми – вибори вже не за горами. Отже приготуйтесь слухати, які у нас чудові обранці і як нам буде добре жити, продовживши термін їх перебування у складі міської ради.

Іванна Соловей

 
 
« Без транспорту і води – ні туди, ні сюди   Не газом єдиним »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)