Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Роменська прокуратура прозвітувала за 2008 рік

Роменська прокуратура прозвітувала за 2008 рік

Печать E-mail
Опубликовано: 24.02.2009 г.
prokuratura.jpegЗа миулий рік порушили 28 кримінальних справ, 27 з них спрямовано до суду, внесено 156 документів прокурорського реагування, 90 протестів, до відповідальності притягнута 151 службова особа. Було отримано 45 позовів про захист прав неповнолітніх, 72 позови з соціальних прав громадян і 98 позовів в інтересах фондів соціальної спрямованості. Актуальними справами були ті, що стосувались порушень трудового законодавства, невиплати заробітної плати, самовільного захвату землі і зловживання службовим становищем.
За минулий рік відбувся певний спад злочинності. Було зареєстровано 523 злочини, що на 11% менше показника 2007 року. Скоротилась кількість особливо тяжких і тяжких злочинів на 10 і 7 процентів відповідно. Суворо обходилась прокуратура з працівниками органів внутрішніх органів, які порушували законодавство. Прокуратура скасувала 2 постанови про закриття кримінальних справ, до дисциплінарної відповідальності було притягнуто 37 працівників Роменського МВ.

На особистому прийомі в прокуратурі побував 331 громадянин. Найчастіше їх турбували земельні питання, оплата праці, приватизація та адміністративне законодавство.

Іванна Соловей за інформацією Роменського міжрайонного прокурора Олексія Винника

Фото

Винник прозвітував

Врізка-цифра

Загальна сума стягнених відшкодувань склала 4 млн. 959 тис. грн., з них 927 тис. направлено до бюджету.
 
"Данкор Ромны"
 
« Згадати все   Мікроби атакують »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)