Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Мікроби атакують

Мікроби атакують

Печать E-mail
Опубликовано: 24.02.2009 г.
Зараз багатьох цікавить якість води, яку ми п’ємо і продуктів харчування у магазинах. Не рідко трапляються ситуації, коли стаються масові отруєння неякісними продуктами. Санстанція регулярно проводить обстеження і так само регулярно виявляє порушення санітарних норм.
З початку року Роменською районною санстанцією було обстежено 122 об’єкти. В ході аналізу було накладено штрафів на загальну суму 3825 грн. і тимчасово припинено експлуатацію 7 об’єктів. Щодо якості продукції, то виявили 16,2 кг зіпсованих харчових продуктів на загальну суму 472 грн.
Якість води вже давно стала проблемою для багатьох. З початку року було виявлено відхилення по вмісту заліза у водопроводах сіл Заруддя, Погожа Криниця, а у Миколаївці і Перехрестівці виявився завищений вміст нітратів. Бактеріологічна лабораторія провела понад 3 тисячі досліджень, в ході яких виявили бактерії групи кишкової палички в начинках для млинців у кіосках «Бістро», у кафе «Торговий дім» у кремових виробах знайшли бактерії кишкової палички і патогенний стафілокок.

Іванна Соловей за інформацією Роменської СЕС

До речі

З початку року вже зареєстровано 1403 випадки ГРЗ, 3 – туберкульозу, 5 – педикульозу та 2 носії ВІЛ-інфекції
 
« Роменська прокуратура прозвітувала за 2008 рік   Де гроші? »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)