Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Ромни вже з бюджетом

Ромни вже з бюджетом

Печать E-mail
Опубликовано: 21.01.2009 г.
У міському бюджеті фінансування основних статей доходів суттєво скоротилося порівняно з попереднім роком.
Державний бюджет уже прийняли, час і на місцях складати графи витрат і доходів. Саме цьому була присвячена чергова сесія міської ради. Щоправда, не всі народні обранці прийшли на засідання – із 46 було у залі лише 34 депутати.
Начальник фінансового управління Тетяна Ярошенко озвучила проект бюджету. Загальний обсяг доходів становить 96,5 млн. грн., з них власних доходів – 29,6 млн., дотація вирівнювання – 35,3 млн. Остання цифра свідчить, що наші витрати перевищують рівень витрат. Пані Ярошенко зазначила, що видатки закладені на рівні минулого року з незначним зниженням. Щоправда, у проекті бюджету не врахований вплив економічної кризи.

Щодо розподілення коштів по окремим складовим, то освіта отримає 25 млн. грн., медицина – 24,9 млн., підтримка малого підприємництва - 50 тис. грн., подолання дитячої безпритульності – 1 тис. грн. На харчування дітей у школах та дитсадках виділяють по 2 грн. в день (рівень минулого року). Депутати висунули вимогу, аби на харчування виділяли 4 грн. з міського бюджету, так, як затверджено державною програмою. Безперечно, школярі та дошкільнята повинні отримувати повноцінне і збалансоване харчування кожного дня.
Знову на сесії порушили питання доцільності існування центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді. Його фінансування здійснюється з міського бюджету, і депутат Микола Коцупій (блок Юрія Кармазина) висловив сумнів з приводу необхідності його діяльності. Міський голова Павло Помаран сказав, що викреслення такої штатної одиниці як центр соціальних служб означатиме зрив прийняття бюджету. Тому поки що питання залишається без відповіді. Міський депутат В’ячеслав Губарь (СПУ) акцентував увагу присутніх на обсягах фінансування молодіжних програм. У минулому році на них виділили 16,8 тис. грн., а у 2009 – лише 8,3 тис. «Треба заохочувати дітей ціннішими нагородами, ніж вічні ручки і блокнотики. Вже соромно перед дітьми. І хоча в основному подарунки – це прерогатива спонсорів, цих 8 тисяч не вистачить навіть на проведення наймасовіших заходів». На що пані Ярошенко знизала плечима: «На проведення заходів зараз треба залучати спонсорські кошти». То виходить, що до бюджету можна взагалі не вписувати витрати на молодіжну політику?

Іванна Соловей

Врізка-цифра
На 30% зменшений цьогорічний бюджет
По темі
Депутати вважають, що штат міської адміністрації завеликий. На їх переконання, у час економічної нестабільності треба скорочувати штати.

 "Данкор Ромны" 

 
« В правильном свете   Техника от ЕС »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)