Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Сивина в голову, а конопля…в чай!

Печать E-mail
Опубликовано: 07.10.2009 г.
Не думав і не гадав 70-річний дідусь, житель села Коновали Роменського району чим йому обійдуться нічні гуляння 2 жовтня. Як і завжди, добре «підігрівшись» оковитою, самотній  чоловік вирішив   трохи розважитися, і що б далеко не ходити, обрав для своєї концертної програми сусідів, що живуть поруч. Цілу ніч висловлювався нецензурними словами на їх адресу, погрожував їм фізичною розправою. Нарешті мирні люди не витримали такої наруги, рано-вранці подзвонили до відділення психіатричної лікарні. До села негайно був направлений черговий автомобіль. Разом зі швидкою, до пацієнта прибув і співробітник міліції з метою вгамувати порушника. Чоловік, вже трохи протверезівши, дуже здивувався приходу непроханих гостей. Та ще більше здивування було всіх присутніх , коли на підлозі в будинку вони виявили не що   інше, як коноплю.
Для посіву дурману чоловік використав свій город. Сам затриманий пояснює, що вирощував коноплю заради власного задоволення, мовляв подобається зовнішній вигляд рослини, добре смакує як чай  і не розуміє, за що повинен нести відповідальність. Коли ж йому пояснили, що то заборонена рослина і за її вирощення передбачена кримінальна відповідальність, пенсіонер з великим подивом в очах сказала, що садив насіння не відаючи про це.  І до моменту приїзду працівника міліції чоловік не надавав особливого значення – «росте та й росте» . Втім, правдивість його слів нині перевіряється правоохоронцями, а по факту порушена справа.
ЗгідноСтатті307.пункту1.Незаконне виробництво, виготовлення,придбання,зберігання перевезення чи пересилання з метою збуту,а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів —караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років. Та тільки не в цьому випадку, оскільки беруться до уваги різні фактори, навіть вік людини. Скоріше за все, чоловікові «світить» умовне покарання, та примусове лікування від алкоголізму та наркоманії.
Світлана Золотар
 
« Допомогли, щоб товар не залежався…..   Заробітчанські пастки. »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

10  RUB (643) 4.5161 0.0607
100  EUR (978) 3130.8221 26.4648
100  USD (840) 2664.7562 15.5351
Обновление: 2017-11-23

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)