Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Допомогли, щоб товар не залежався…..

Печать E-mail
Опубликовано: 07.10.2009 г.
 Ми звикли до загальноприйнятої думки, що діти, які живуть в інтернаті обділені всім тим, що отримують діти в благополучних сім’ях. Звичайно, це в якійсь мірі правда. Але це не дає право на такі привілеї, як крадіжка чи інший злочин. Адже закон діє для всіх однаково, і той, хто переступає кордони дозволеного, повинен відповідати свідомо за свої вчинки. Навіть, якщо це діти, та навіть, якщо це вихованці школи-інтернату.  Поза увагою залишається той факт, що одягнуті, нагодовані та обігріті державою безпритульні після інтернатів поповнюють ряди злочинців, наркоманів, п’яниць, або кінчають життя самогубством. 
Зовсім нерадісна картина з’явилася перед нашими очима, і одразу виникло безліч думок щодо майбутнього покоління.

 Наслідки без батьківства  не забаряться, діти стають на злочинну стезю….
   Бажання випити пивця і закусити солоденьким за чужий рахунок виникло в чотирьох підлітків недільного вечора 27 вересня. Троє з них живуть та навчаються в місцевій школі-інтернаті, що на вулиці Щучки,а четвертий товариш – житель села Вовківці Роменського району. Прогулюючись вулицями міста вечірньої пори, натрапили на магазин в районі Площі Базарної  Хлопці швидко второпали, що тут можна добре поживиться. А так як  вони не знайшли більше ніякого застосування своїй силі та винахідливості, вирішили  залізти до магазину  приватної підприємниці Т. Обережно вийнявши скло у вікні, швидко проникли всередину. А вже там знайшли де розгулятися, причому на кругленьку суму . Так би мовити, не відмовляли собі ні в чому.
      Господиня крамниці майже відразу виявила крадіжку, швидко подзвонила  в міліцію.   
     До пошуків взялися  співробітники карного розшуку. В ході проведення оперативно-розшукових робіт працівниками Роменського МВ ГУМВС і було встановлено, що до цього злочину безпосередньо причетний горезвісний квартет підлітків. 
      На даний момент діти знаходяться за місцем проживання.  Вирішується питання про умовне покарання зловмисників.  Але  що чекає їх попереду?.. 

Світлана Золотар         
 
« Спорт   Сивина в голову, а конопля…в чай! »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

10  RUB (643) 4.6920 0.0231
100  EUR (978) 3262.5955 15.8803
100  USD (840) 2763.5063 22.5057
Обновление: 2017-12-18

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)