Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Тексты >> Ціни на оренду і продаж квартир у містах України від Flatfy.com

Ціни на оренду і продаж квартир у містах України від Flatfy.com

Печать E-mail
Опубликовано: 07.06.2018 г.

Ні для кого не секрет, що ринок нерухомості, як і інші, схильний до сезонних коливань. На вартість квартир впливає безліч факторів, починаючи від ціни будівельно-оздоблювальних матеріалів і закінчуючи періодом введення в експлуатацію нових житлових комплексів. Навесні продаж нерухомості активізується в березні, а для травня притаманний приріст так званих альтернативних угод, які передбачають придбання житла людьми, охочими поліпшити свої умови проживання. Незалежно від мети придбання потенційні покупці потребують достовірної інформації про вартість квартир у різних містах України. Її наявність дозволить набагато швидше зорієнтуватися у виборі об'єкта. Актуальну інформацію про вартість оренди і продажу квартир підготували фахівці сервісу Flatfy.com. За результатами аналізу найнижчою виявилася ціна, по якій продавали нерухомість в Сумах – 15-25 тисяч доларів.

Метод аналізу ринку нерухомості від Flatfy.com

Flatfy.com – це сервіс, який забезпечує можливість покупцям і орендарям придбати або орендувати квартиру найвигідніше. Фахівці онлайн-ресурсу аналізують дані з різних джерел, що дозволяє отримати максимально точну інформацію. Для того щоб довідатися про ціни в травні, аналітики обробили понад 120 тисяч оголошень про оренду і продаж житла в обласних центрах України. Аналіз ринку нерухомості України за травень проводився на основі самої повної бази орендодавців і продавців, оскільки сервіс збирає всі доступні пропозиції.

Щоб уникнути спекуляцій, виключається 10% об'єктів, які продають або пропонують в оренду за найнижчими цінами. Слід також враховувати, що сума реальної угоди і спочатку запропонована вартість вторинки можуть відрізнятися в середньому на 15%, оскільки під час укладання умови допустимий торг. Сервіс Flatfy.com працює в 37 країнах, включаючи Україну. Відвідувачеві сайту https://flatfy.сom нескладно дізнатися, як йдуть справи з нерухомістю в інших країнах.

Ринок нерухомості України за травень від Flatfy.com

На ринку нерухомості України в травні були відзначені наступні зміни:

  • вартість квартир у Києві дещо знизилась (від 3 до 8 пунктів);
  • у Харкові ціна однокімнатних і трикімнатних квартир не змінилася, двокімнатні стали трохи дорожче;
  • у Чернігові ціни виросли на трикімнатне житло;
  • у Житомирі дещо подорожчали трикімнатні квартири.

В цілому, за винятком Києва, ситуація на вторинному ринку України практично не змінилася.

 
« Туры в Межреченский региональный ландшафтный парк на сайте kraina-ua.com   Организуем небольшой спортзал отеля »

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)