Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Де гроші?

Печать E-mail
Опубликовано: 24.02.2009 г.
Біля деяких банків кожного дня виростає довга черга за грошима. Але як виявилося, безгрошів’я торкнулося не кожного банку.
Зараз не кожен банк бажає спілкуватися з клієнтами по телефону: наш кореспондент не зміг додзвонитися до кількох з них. Єдиний спосіб довідатися реальну картину – самому прийти у відділення. А це теж дестабілізує ситуацію, що склалася і змушує людей нервувати.
Начальник Роменського відділення Укрпромбанку Тетяна Олійник розповіла: «Черги виникають через те, що у нас не вистачає готівки. І це торкнулося кожного банку. Інша проблема – люди роками накопичували гроші на рахунках, а тепер хочуть зняти всю суму, тобто банк залишається без коштів. З 21 січня по 21 липня діятиме тимчасова адміністрація, аби захистити інтереси кредиторів і вкладників, стабілізувати ситуацію, зберегти активи і поліпшити фінансовий стан. Як запобіжний захід ми на час дії мораторію не видаємо депозити. А пенсії і зарплати виплачуємо всім за умови наявності готівки. Зараз скрута і з видачею кредитів – ніхто не поспішає їх оформляти».

Керуючий Роменським відділенням «Приватбанку» Олександр Яковенко каже: «У нашого банку проблем з готівкою немає. Ми забезпечуємо грошима 4 банки в місті – Володимирівський, Укрпромбанк, Надра і Промінвест. Люди налякані нестабільною ситуацією, що склалася у державі. Часто не звертають увагу на бренд банку, а просто знімають збереження у будь-якому відділенні. Таким чином вони намагаються захистити себе від банкрутства. У наших банкоматах готівки вистачає, щодня їх поповнюємо, поки що жодних затримок не було. Всі бажаючі можуть забирати будь-яку суму – обмежень ми не вводили».
Директор центру продажу по місту Ромни страхової компанії «Провідна» Тетяна Гордієнко говорить: «Ситуація зі страхуванням стабільна, люди усвідомлюють важливість збереження власного життя і ми постійно заключаємо нові договори. За минулий рік ми мали високі показники у роботі нашої філії по кількості оформлення страхових полісів».

Іванна Соловей

Врізка-цифра

1000 грн. – обмеження суми, яку клієнт може зняти протягом одного дня у більшості банків.
 
« Мікроби атакують   Роменский "морж" »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)