Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Хто експериментує над дітьми?

Печать E-mail
Опубликовано: 17.09.2009 г.
Діти — наша радість і майбутнє. Діти — гордість і надія держави. Тому так важливо, щоб усі вони були здоровими, розумними і щасливими. Щоб жили у мирі й достатку разом із рідними і близькими людьми.
        10 вересня відбулася нарада у відділі освіти за участю голови міськради Помарана П.І, начальника відділу освіти Горбик Зінаїди Григорівни, директорів усіх шкіл міста Ромни а також голів батьківських комітетів. Стояло питання про навчання дітей шість днів на тиждень. Дискусія відбувалася в дуже напруженій обстановці . Зінаїда Григорівна пояснила всім присутнім,  що з вини обставин, які склалися в місті Ромни , а саме недофінансування шкіл і потягнули за собою низку проблем.
  Слово для виступу взяв голова батьківського комітету школи №2, депутат міської ради Ткаченко Павло Євгенійович . Він звернувся до присутньої колегії з  листом - проханням від батьків: « Просимо Вас винести питання на розгляд постійної депутатської комісії з освіти, що до порушення розпорядку навчання учнів шкіл міста. Без погодження з батьками в школах з 5-ти денним недільним графіком занять перейшли на 6-денний. За рахунок збільшення днів занять планується, що осінні канікули триватимуть три тижні замість одного. Ці зміни пагубно впливають на їх психіку та фізичний стан. Якщо керівництво міста та відділ освіти таким шляхом бажає зекономити кошти на опалення, то ми , батьки, категорично проти, щоб дана економія проводилась за рахунок психологічного та фізичного стану здоров’я дітей.
      Просимо надати письмову відповідь начальника відділу освіти та головного лікаря Роменської Рай СЕС, чому подібним експериментам  підлягають наші діти. Сусідній Недригайлів, Тростянець, Суми та Київ навчаються за звичайним графіком».
        До цих слів приєднався голова батьківського комітету школи №8 Каплун Микола Іванович, додавши наступне : « Через 6-денне навчання діти не мають змоги поїхати до рідних в село відпочити, частіше стали хворіти, швидко втомлюються, не мають часу на підготовку до вступних іспитів.  Ми часто чуємо, що діти наше багацтво, то чому ж ви вирішили на них зекономити?».
        На ці болючі питання Павло Іванович Помаран відповів швидко, чітко, майже на одному подиху : « Ми всі розуміємо, що дітям дуже важко, але ж зрозумійте і ви – не ми фінансуємо освіту, цим займається держава, доводячи контрольну цифру на одного учня. З усіх міст, що ви назвали, шановний Павло Євгенійович, тільки в місті Ромни найбільша наповнюваність класів, і цей факт потягнув за собою недофінансованість шкіл з самого початку. Та ще й підвищення ціни на газ ніхто не чекав, яке також болюче вдарило по фінансуванню опалення. Тому на даний час, коли школи економили цілий рік на чому тільки можливо було, деякі з них так і не вийшли на ту цифру, яка планувалася. В цій кризовій ситуації нас ніхто не почує і не підтримає, тому давайте будемо самі вирішувати тут і зараз : ходитимуть школярі по шість днів на тиждень, поки тепло, чи в звичному режимі. А взимку сидітимуть в холодній неопалювальній школі, бо коштів на опалення немає. Ми, зі свого боку пропонуємо один із виходів –  6-денне навчання».
     На засіданні мали змогу висловити свою думку всі присутні, напруга зростала щохвилини. Директори шкіл також разом із дітьми та вчителями по-своєму стали заручниками ситуації , тому вони не приховували своїх емоцій.
     По закінченню до присутніх звернувся іще один голова батьківського комітету Пилюгін Олександр Георгійович, який запропонував підтримати наказ відділу освіти, оскільки це самий оптимальний варіант. Не всі присутні проголосували «за», але їх була більшість, тому рішення було прийняте. Та чи закінчаться на цьому  проблеми? Поживемо, побачимо.

Світлана Золотар


 
« Палити чи… платити?..   Проффесиональный праздник работники структур Министерства по вопросам чрезвычайных ситуаций. »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

10  RUB (643) 4.6920 0.0231
100  EUR (978) 3262.5955 15.8803
100  USD (840) 2763.5063 22.5057
Обновление: 2017-12-18

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)